Ledy se pohnuly, příchod největší polské hvězdy do Realu je zase o něco blíž

Ledy se pohnuly, příchod největší polské hvězdy do Realu je zase o něco blíž

Šance, že prvotřídní kanonýr Robert Lewandowski, jenž v tomto soutěžním ročníku gólově udeřil již dvaatřicetkrát, změní v hlavním přestupovém okně dres, není vůbec malá.

O renomovaného střelce Bayernu Mnichov se intenzivně zajímá Real Madrid a jak píše britský list Daily Mail, obě strany už se měly dohodnout na předběžných podmínkách dvouleté smlouvy.

O schválených osobních podmínkách pak informoval také španělský deník El Mundo Deportivo. Lewandowskiho nový agent Pini Zahavi se v posledních dnech setkal s madridským ředitelem José Angelem Sánchezem a oba pánové se domluvili. Ačkoliv to není závazné a manažer bude moci jednat i s dalšími kluby, Real by měl mít prioritu.

Bývalé eso Borussie Dortmund či Lechu Poznaň má však smlouvu v Allianz Areně až do června 2021 a s přestupem tak bude muset souhlasit i vedení bavorského obra, který by se v případě realizace transferu mohl podle spekulací obrátit na ostříleného Francouze Karimu Benzemu.

Aktuální bundesligový lídr nebude protestovat v případě, pokud za svůj útočný klenot inkasuje astronomickou sumu 100 milionů eur.

S Bílým baletem jsou mimo jiné stále vytrvale spojováni také Neymar či Harry Kane. V jejich případě by se přestupová částka vyšplhala ještě výše, neboť jsou o několik let mladší než polský reprezentant a tedy perspektivnější.