Bayern počítá s odchodem Lewandowského. Nahradí jej však ještě hvězdnější jméno!

Bayern počítá s odchodem Lewandowského. Nahradí jej však ještě hvězdnější jméno!

Opustí Robert Lewandowski po mistrovství světa Bayern Mnichov? Toť otázka. Je zde ale poměrně velká pravděpodobnost tohoto přestupu a pro mnichovského giganta by to byla velká komplikace. 

 Je jisté, že Bayern Mnichov tohoto hráče pryč z klubu pustit nechce. Nicméně Robert Lewandowski by podle různých zdrojů rád hrál za Real Madrid. 

Bayern Mnichov však má plány, co udělat v případě, že se Lewy přestěhuje do Madridu. A dokonce by na tom bavorský klub možná i vydělal, avšak ne finančně. Vedení by rádo přivedlo hvězdného kanonýra Tottenhamu Harryho Kana.

Ten je taktéž spojován i s přestupem na Santiago Bernabeu, nicméně pokud tam zamíří Lewa, Kane zůstane v Londýně. Proto by ho rád koupil Bayern Mnichov, stál by však asi 200 milionů euro, kdežto Lewa by odcházel za zhruba polovinu této částky.

Pro německého šampiona by to tak bylo nevýhodné finančně, nicméně Kane je mladší a současně možná i lepší. Byla by to jistě zajímavá rošáda světových útočníků. A co Bayern udělá v případě, že odejde Lewandowski a transfer Kanea neklapne? Koupí z Lipska mladého strikera Tima Wernera.