PSG bude po sezóně lákat Allegriho, Emery by měl skončit

PSG bude po sezóně lákat Allegriho, Emery by měl skončit

Thomas Meunier v rozhovoru o své budoucnosti naznačil, že Unai Emery po sezóně skončí na lavičce Paris St. Germain. Lídr Ligue 1 už má údajně vyhlédnutou náhradu. 

PSG sice ovládne Ligue 1, v Lize mistrů ale znovu nepřešlo přes osmifinále. A tak je víceméně jasné, že se vedení klubu po sezóně rozloučí s Unaiem Emerym.

Nyní to ostatně naznačil i Thomas Meunier, v rozhovoru o své budoucnosti uvedl: "Pokud jde o mou budoucnost, musím se setkat s klubem a zjistit, co udělají. Klub mou pozici zná. Čekám ale, jelikož se do příští sezóny může změnit hodně věcí, včetně trenéra."

PSG si nedávno pohrávalo s myšlenkou, že by do Parku Princů dorazil Antonio Conte, ten ale s největší pravděpodobností zamíří zpět do italské reprezentace. Dorazit by tak měl Massimiliano Allegri, který momentálně vede Starou dámu.

Už třikrát s Juventusem slavil Scudetto, dvakrát se poté s turínským velkoklubem dostal do finále Ligy mistrů. A právě úspěch v milionářské soutěži nutně vedení PSG potřebuje. A ačkoliv má Allegri v Turíně smlouvu do léta roku 2020, vše může změnit bezmezné bohatství pařížského giganta. 

 

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.