Z Realu do klubu, který zaměstnával Fenina či Kadlece?

Letos v létě budou převlékat dres oba španělští nositelé jména Llorente. Zatímco třiatřicetiletý Fernando zamává Tottenhamu Hotspur, o deset let mladší Marcos se rozhodl opustit Real Madrid.

Z Realu do klubu, který zaměstnával Fenina či Kadlece?

Perspektivní sředopolař s minulostí v Deportivu Alavés není na San Bernabéu spokojený s tím, že si kvůli velké konkurenci téměř nezahraje (v letošní LaLize pouhé čtyři starty v základní sestavě a 419 odehraných minut) a učinil rozhodnutí, že si na konci sezony ve španělské metropoli sbalí kufry a přesune se jinam.

Deník AS informoval, že už je záložník v předběžném kontaktu se dvěma kluby. Jeden hraje LaLigu a jmenuje se Real Sociedad San Sebastian, druhý bundesligu a jeho název je Eintracht Frankfurt.

Právě v Německu by mohl odchovanec madridského giganta, jenž však za áčko nastoupil v Primera División za celé ty roky jen dvanáctkrát, vystřídat o něco staršího záložníka Omara Mascaralla, v jehož případě se očekává, že se letos v létě vrátí právě do Bílého baletu.

A u řeky Mohan v Commerzbank Areně pro více než 52 tisíc diváků by se současný kolega Ramose, Navase, Balea a spol. nemusel být vůbec špatně - někdejší chlebodárce Václava Kadlece či Martina Fenina je v aktuální tabulce na čtvrté pozici a pakliže ji udrží, octil by se v Champions League.