Německo - Brazílie, Slavia se Zlínem, Sparta s Teplicemi, Chelsea - Tottenham, Bayern - Dortmund!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 26. března do 3. dubna? Redakce eFotbal.cz doporučuje například souboj Německa s Brazílií, Spartu s Teplicemi, Slavii se Zlínem, Chelsea proti Tottenhamu a velkou německou bitvu v Allianz Areně Bayern – Dortmund!

Německo - Brazílie, Slavia se Zlínem, Sparta s Teplicemi, Chelsea - Tottenham, Bayern - Dortmund!

PONDĚLÍ 26. BŘEZNA 2018

9.25 (výkop 9.30): Čína– Česko (utkání o 3.místo v turnaji China Cup v Nanningu) – ČT Sport. Záznam ve 22.35 hodina v úterý v 6.00 hodin.

20.00: TIKI-TAKA – Speciál (sestřih nejlepších momentů české HET ligy) –O2 TV Fotbal.

ÚTERÝ 27. BŘEZNA 2018

14.00: TIKI-TAKA – Speciál (sestřih nejlepších momentů české HET ligy) –O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 15.00 hodin.

17.15 (výkop 17.20): Slovensko – Albánie (kvalifikační utkání ME 2019 hráčů do 21 let v Žilině) – slovenská TV DAJTO.

17.45 (výkop 17.50): Rusko – Francie (mezistátní přátelské utkání) – NOVA Sport 1.

20.15 (výkop 20.30): Lucembursko – Rakousko (mezistátní přátelské utkání) – rakouská ORF 1.

20.25 (výkop 20.45): Polsko – Jižní Korea (mezistátní přátelské utkání) – polská TVP 1.

20.40 (výkop 20.45): Belgie – Saúdská Arábie (mezistátní přátelské utkání) – NOVA Sport 2.

20.45: Německo – Brazílie (mezistátní přátelské utkání v rámci Brasil Global Tour) – Sport 1. Německá ZDF ve 20.15 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Anglie – Itálie (mezistátní přátelské utkání) – NOVA Sport 1.

21.25 (výkop 21.30): Španělsko – Argentina (mezistátní přátelské utkání) – O2 TV Fotbal.

STŘEDA 28. BŘEZNA 2018

17.50 (výkop 18.00): Slavia Praha – VfL Wolfsburg (odvetné čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů žen) – ČT Sport. Záznam v 1.05 hodin.

20.05 (výkop 20.15): První semifinálové utkání play off české VARTA futsalové ligy) – ČT Sport. Záznam ve 3.00 hodin.

ČTVRTEK 29. BŘEZNA 2018

16.35: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 22. kolo české HET ligy) – ČT Sport. Repríza ve 22.10 hodin.

PÁTEK 30. BŘEZNA 2018

12.35: Studio fotbal – extra (pozvánka na 22. kola české HET ligy) – ČT Sport.

13.00 (výkop 13.15): FK Ústí nad Labem – SK Dynamo České Budějovice (utkání 20. kola druhé české ligy/FNL) – ČT Sport.

17.30 (relive, výkop 16.00): FC Brentford– FC Sheffield United (utkání 39. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

18.00: Dukla Praha – Sigma Olomouc (utkání 22. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

18.25 (výkop 18.30): FC Middlesbrough– FC Wolverhampton Wanderers (utkání 39. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

20.05 (výkop 20.15): Baník Ostrava – Vysočina Jihlava (utkání 22. kola české HET ligy) – ČT Sport.cz (blesk.cz). ČT Sport záznam ve 3.20 hodin a v sobotu v 6.00 hodin.

20.30: Standard Lutych – Sporting Charleroi (utkání 1. kola kola play off/skupina o titul belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Derby County – AFC Sunderland (utkání 39. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

SOBOTA 31. BŘEZNA 2018

12.30. FC Boloňa – AS Řím (utkání 30. kola italské Serie A) – Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): FC Girona – UD Levante (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

13.25 (výkop 13.30): FC CrystalPalace – FC Liverpool (utkání 32. kola anglické Premier League) –Digi Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): FC Motherwell – FC Glasgow Rangers (utkání 32. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

14.45 (výkop 15.00): MŠK Žilina – AS Trenčín (utkání 3. kola TOP 6 slovenské Fortuna ligy) – slovenská STV 2 (Dvojka).

14.55 (výkop 15.00): 1. FC Saarbrücken – Waldhof Mannheim (utkání 32. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

15.00: Zbrojovka Brno – MFK Karviná (utkání 22. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: FK Jablonec – Bohemians Praha 1905 (utkání 22. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: 1. FC Slovácko – Slovan Liberec (utkání 22. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00:Sassuolo Calcio – SSC Neapol (utkání 30. kola italské Serie A) – Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): Bayer 04 Leverkusen– FC Augsburg (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2, TV Tipsport.Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

15.30: Hannover 96 – RB Lipsko (utkání 28. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: TSG 1899 Hoffenheim – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 28. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: FC Schalke 04 – SC Freiburg(utkání 28. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: VfB Stuttgart – Hamburger SV (utkání 28. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.55 (výkop 16.00): Manchester United – FC Swansea City (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): Admira WackerMödling – LASK Linz/Linec (utkání 28. kola rakouské Tipico bundesligy) – O2 TV Fotbal.

16.10 (výkop 16.15): Athletic Bilbao – Celta Vigo (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

17.50 (výkop 18.00): FK Teplice –Sparta Praha (utkání 22. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

18.00: AC Chievo Verona – Sampdoria Janov (utkání 30. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam v 0.45 hodin.

18.00: Spartak Moskva – FCTosno (utkání 24. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Everton– Manchester City (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Bayern Mnichov – Borussia Dortmund (utkání 28. kola německé bundesligy) – slovenská TV DAJTO, TV Tipsport.

18.25 (výkop 18.30): UD Las Palmas – Real Madrid (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

19.00: Orlando City – New York Bulls (utkání 5. kola americké MLS) – Eurosport 2.

19.30 (výkop 20.15): Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav (utkání 22. kola české HET ligy plus sestřihy z ostatních pátečních a sobotních utkání) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam ve 2.40 hodin.Digi Sport 5 ve 20.10 hodin.

19.45: PSV Eindhoven – NAC Breda (utkání 29. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Hertha BSC Berlín – VfL Wolfsburg (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2, TV Tipsport.

20.30 (záznam. výkop 16.00): FC Newcastle United – AFC Huddersfield Town (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Sevilla – FC Barcelona (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: Juventus Turín – AC Milán (utkání 30. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.00 (výkop 21.05): FC Paris Saint-Germain – AS Monako (finálové utkání Francouzského ligového poháru v Bordeaux) – Sport 2.

21.00: Los Angeles Galaxy – FC Los Angeles (utkání 5. kola americké MLS) – Eurosport 2.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Brighton and Hove Albion – FC Leicester City (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

22.45 (záznam, výkop 15.00): Inter Milán – Hellas Verona (utkání 30. kola italské Serie A) – Sport 1.

24.00: Chicago Fire – Portland Timbers (utkání 5. kola americké MLS) – Eurosport 2.

NEDĚLE 1. DUBNA 2018

11.55 (výkop 12.00): Espanyol Barcelona – Deportivo Alavés (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

12.30: Feyenoord Rotterdam – Excelsior Rotterdam (utkání 29. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

12.30 (záznam, výkop sobota 15.00): Lazio Řím – Benevento Calcio (utkání 30. kola italské Serie A) – Sport 1. Repríza ve 3.00 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Dundee – FC Heart od Midlothian (utkání 32. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2. Záznam ve 23.25 hodin.

14.25 (výkop 14.30): FC Arsenal – FC Stoke City (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.Digi Sport 2 záznam ve 21.25 hodin.

14.30: FC Groningen – Ajax Amsterdam (utkání 29. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): Turbine Potsdam/Postupim – VfL Wolfsburg (utkání 16. kola německé ženské bundesligy) – německý Sport 1.de.

15.00 (záznam, výkop sobota 15:00): ACF Fiorentina – FC Crotone (utkání 30. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.15 (výkop 15.20): FC DAC 1904 Dunajská Streda – FC Spartak Trnava (utkání 3. kola TOP 6 slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV DAJTO.

15.25 (výkop 15.30): Werder Brémy – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2, TV Tipsport.Digi Sport 3 záznam ve 21.25 hodin.

16.00 (výkop 16.30): SV Mattersburg – Rapid Vídeň (utkání 28. kola rakouské Tipico bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.10 (výkop 16.15): CD Leganés – FC Valencie (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

16.55 (výkop 17.00): FC Chelsea – Tottenham Hotspur (utkání 32. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

17.00: SM Caen – HSC Montpellier (utkání 31. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

17.30 (výkop 18.00): Slavia Praha – Fastav Zlín (utkání 22. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

18.00: 1. FSV 05 Mainz/Mohuč – Borussia Mönchengladbach (utkání 28. kola německé bundesligy) –TV Tipsport.

18.00: FC SKA Rostov na Donu – CSKA Moskva (utkání 24. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 2.Arena Sport 1 záznam ve 20.30 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Málaga – FC Villarreal (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.30: SD Eibar – Real Sociedad San Sebastián (utkání 30. kola španělské La Ligy) –TV Tipsport.

18.30 (výkop 18.00): RSC Anderlecht – KAA Gent (utkání 1. kola play off/skupina o titul belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Atlético Madrid – Deportivo La Coruňa (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: Studio fotbal – Dohráno (sestřih 22. kola české HET ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.45 hodin.

21.00: OlympiqueLyon – FC Toulouse (utkání 31. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

PONDĚLÍ 2. DUBNA 2018

12.55 (výkop 13.00): SC Rot-Weiss Oberhausen – Wuppertaler SV (utkání 28. kola německé Regionální ligy Západ) – německý Sport 1.de.

13.45: FC Preston North End – FC Derby County (utkání 40. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

15.20: Studio fotbal – Dohráno (sestřih 22. kola české HET ligy) – ČT Sport.

18.00: Club Bruggy – KRC Genk (utkání 1. kola play off/skupina o titul belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

20.00: TIKI-TAKA (shrnutí 22. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: Kickers Offenbach– TuSKoblenz (utkání 32. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

20.40 (výkop 20.45): FC Sheffield United – FC Cardiff City (utkání 40. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Getafe – Real Betis Sevilla (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

22.30: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené shrnutí 22. kola české HET ligy) – ČT Sport.