Už jsem dospěl, říká zlobivé dítě Balotelli. O čem momentálně sní?

Mario Balotelli kvůli laxnímu přístupu k fotbalu nenaplnil svůj talent. Nicméně poslední roky ve Francii seká latinu a podle svých vlastních slov už konečně dospěl. V sedmadvaceti letech.

Už jsem dospěl, říká zlobivé dítě Balotelli. O čem momentálně sní?

Bývalý hráč Interu Milán, Manchesteru City či AC Milán se jevil jako velký talent, poté se však začal zhoršovat a poslední kapkou bylo angažmá v Liverpoolu. Pak se ale jeho zaměstnavatelé naštvali a poslední šanci mu dalo francouzské Nice, kde působí od roku 2016.

Balotelli se konečně zamyslel a v tomto klubu ožil. Předvádí výkony jako dříve a s týmem OGC Nice hraje nad očekávání. Střílí i hodně branek. Může za to hlavně dobrý přestup k fotbalu, který dříve postrádal. 

Italský útočník, jenž své zemi vystřílel v semifinále Euro před šesti lety proti Německu dvěma brankami postup do finále, už pozvánky do reprezentace nedostává a právě to ho nejvíce mrzí. Rád by se brzy vrátil do národního týmu Itálie.

Ten po značném neúspěchu v podobě nepostupu na mistrovství světa změní trenéra a pravděpodobná je i obměna hráčů. Je otázkou, kdo tuto reprezentaci převezme, nicméně Balotelli očekává, že se brzy dočká návratu do nároďáku. On i jeho agent Mino Raiola tvrdí, že hráč dospěl!