Real, nereal, na Old Trafford chtějí sázet na De Geu i nadále. Na jakou mzdu ho vábí?

Real, nereal, na Old Trafford chtějí sázet na De Geu i nadále. Na jakou mzdu ho vábí?

David de Gea? Hráč, který byl podle našich informací v posledních letech suverénně nejvícekrát spojován s přestupem do Realu Madrid.

Sedmadvacetiletá jednička Rudých ďáblů z divadla snů na Old Trafford by ale paradoxně na San Bernabéu i přes dlouholeté lanaření prezidenta Florentina Péreze vůbec skončit nemusela.

Španělského brankáře číslo 1, který působí na anglické půdě sedmým rokem, si totiž chce pojistit novým dlouhodobým kontraktem jeho současný zaměstnavatel a jak informovala ostrovné média, ve hře je podpis pětileté smlouvy.

Server bbc.com dokonce píše o dalším velkém finančním polepšení, které by někdejšímu brankáři Atlétika Madrid přineslo týdenní gáži 350 tisíc liber, což by z něj udělalo jednoho ze tří nejlépe placených borců celé soutěže.

192 centimetrů vysoký De Gea je mistrem Premier League z roku 2013. FA Cup vyhrál v roce 2016, Ligový pohár v roce 2017 a Community Shield opanoval již třikrát. Je i dvojnásobným šampionem Evropské ligy, a to v letech 2017 a 2010, kdy ještě hájil tři tyče Atlétika

A Bílý balet? Ten už pravděpodobně i podle španělských zdrojů obrátil svou pozornost na o dva roky mladšího Brazilce Alissona, jenž je spoluhráčem Patrika Schicka v AS Řím.

Vytáhlý gólman s minulostí v Internacionalu, který působí na Starém kontinentu teprve od léta 2016, by navíc ani nebyl tak drahý. Na Apeninský poloostrov přišel jen za 8 milionů eur a přestupová suma by za pár měsíců desetkrát větší určitě nebyla.