Real a Lewandowski? Zapomeňte! Ale co Robben s Ribérym?

Real a Lewandowski? Zapomeňte! Ale co Robben s Ribérym?

Přestupová sága jménem Robert Lewandowski je u konce. Alespoň podle Juppa Heynckese, který se nechal slyšet, že případný Polákův transfer do LaLigy je bez šance. Na adresu Arjena Robbena a Francka Ribéryho už ale tak konkrétní zdaleka nebyl.

Kanonýr mnichovského velkoklubu se netajil přáním vyzkoušet si ještě něco jiného a působení na San Bernabéu by se mu zamlouvalo. V Realu hledají novou krev do útoku, protože po sezoně se s velkou pravděpodobností sbalí Karim Benzema.

Navíc prodloužení angažmá v Bavorsku se rýsuje pro Jamese Rodrígueze, u nějž by měl Bayern aktivovat klauzoli na 42 milionů eur a z Realu ho po hostování vykoupit natrvalo. Toho právě chtěli ve Španělsku využít a Lewandowského zlákat. Ale tvrdě narazili. „Karl-Heinz Rummenigge se na toto téma vyjádřil jasně. Robert a Real Madrid nemají žádnou šanci,“ utnul zvěsti šéf lavičky.

V případě záložník Arjena Robbena a Francka Ribéryho už ale tak jasná situace není. „Mám na ně svůj názor, ale zatím si ho nechám pro sebe. Probereme to s hráči i s vedením a pak se rozhodneme definitivně,“ dodal Henyckes.

Faktem je, že oba dva už mají nejlepší léta za sebou a navíc se často potýkají se zdravotními problémy, což platí především pro bývalého francouzského reprezentanta.