Příbram střelecky září i díky Slepičkovi. Zase jsme si prodloužili sen o postupu do první ligy, uvedl Csaplár

Příbram střelecky září i díky Slepičkovi. Zase jsme si prodloužili sen o postupu do první ligy, uvedl Csaplár
OBSAHUJE VIDEO

V tichosti pracující Příbram, která po Pardubicích a Českých Budějovicích disponuje třetí nejlepší defenzivou soutěže, pozvolna směřuje k návratu mezi elitu.

V posledních dvou duelech Fotbalové národní ligy nastříleli svěřenci trenéra Josefa Csaplára osm branek, s tím, že zatím naposledy venku rozstříleli Bellot VLašim 4:0.

V trikotu vítězů, kteří jsou po devatenácti odehraných duelech na druhém místě s pětibodovým náskokem na třetí Pardubice, které však mají o utkání více, se gólově zaskvěli Fantiš, Slepička (ten se po gólu do sítě Žižkova prosadil ve druhém duelu v řadě) a Matoušek, jenž udeřil dvakrát a se sedmi brankami je nejlepším střelcem mužstva, když zastiňuje i Karstena Ayonga a Petera Grajciara.

Zbylý program zavane Starkův celek ještě sedmkrát na půdu soupeře, s tím, že jen čtyřikrát se zaměstnavatel Zápotočného se Skácelem představí doma u řeky Litavky.

"Zase jsme si o jedno kolo prodloužili svůj sen o postupu do první ligy. Pokud chceme postoupit, v hlavách nesmíme rozlišovat, jestli hrajeme doma nebo venku," uzavřel bývalý trenér Žižkova, Liberce či Slavie, jehož celek se utká ve 21. kole FNL s Dynamem České Budějovice.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.