Odstartuje Liverpool přestupový kolotoč v Juventusu?

Odstartuje Liverpool přestupový kolotoč v Juventusu?

Od lednového odchodu Philippa Coutinha z Barcelony na Anfield Road řeší, kdo by mohl jeho místo zaujmout. Finanční prostředky by Reds měli, vždyť šikovného Brazilce prodali za 146 milionů liber! Otázkou zůstává, jestli je vůbec potřeba ofenzivu posilovat. V současné chvíli totiž útok Kloppovy party šlape jako dobře vytuněný stroj.

V Liverpoolu ale očividně razí heslo, že je pořád co zlepšovat a podle deníku The Metro už mají dokonce vyhlédnutého konkrétního hráče. Měl by jím být útočník Paulo Dybala z Juventusu.

Argentinský reprezentant podává v dresu staré dámy vynikající výkony a je častým předmětem různých přestupových spekulací ať už v Anglii nebo třeba ve Španělsku. Nyní se přidal Liverpool. Vedení klubu věří, že by na přestup čtyřiadvacetiletého hráče mohla stačit částka 110 milionů liber.

Dybala má letos formu. Za Juventus dal už 25 branek a mluví se o něm jako jo jednom z největších současných talentů. Jeho levá noha je výjimečná, a navíc má potřebný čich na góly.

A jak se na celou situaci tváří italský gigant? Asi by se s odchodem Dybaly smířil. Stejně jako tomu bylo v případě Paula Pogby. Z jeho prodeje pak mimo jiné financoval příchod Gonzála Higuaína. Dybalu by zase mohl nahradit Antoine Griezmann, který by rád vyzkoušel něco nového.