Lídr Premier League to chce znovu zkoušet na současného kapitána AC Milán

Lídr Premier League to chce znovu zkoušet na současného kapitána AC Milán

Movitý Manchester City je připraven oživit svůj zájem o současného kapitána AC Milán Leonarda Bonucciho, jehož konto zdobí k tomuto datu 77 mezinárodních vystoupení.

Premium Sport hlásí, že pokud se Rossoneri ze San Sira nedostanou do kvalifikace o Ligu mistrů, bývalou oporu Staré dámy mohou být nuceni prodat.

Citizens mají o dlouholetého stopera italské reprezentace dlouhodobý zájem. Pep Guardiola ho ostatně chtěl již loni v létě, než opustil Juventus Stadium.

Sám vytáhlý Bonucci v minulosti ozřejmil následující: "Odmítnutí City nebylo rozhodnutí, které bych vzal lehce. Když vám jeden z nejlepších trenérů na světě ukazuje tolik uznání a respektu, je těžké říci ne," uvedl ostřílený defenzivní specialista s minulostí v Interu, Trevisu, Pise či Bari.

"Nakonec ale zvítězilo moje srdce. Hraji za jeden z největších týmů v Itálii i na světě a můžeme vítězit jak doma, tak v Evropě," pronesl nynější třicetiletý svěřenec trenéra Gennara Gattusa.

Aktuálně jsou Rossoneri šestí a pokud dotyčnou pozici před Fiorentinou udrží, zřejmě je bude čekat Evropská liga. Liga mistrů s Citizens by však byla ještě lákavější. Tím spíš, když kolega Bonaventury, Montoliva, Locatelliho a spol. nehrál poháry ani v této sezoně.