V Chelsea se hnuly ledy! Kterou dvojici chtějí Blues za Hazarda?

V Chelsea se hnuly ledy! Kterou dvojici chtějí Blues za Hazarda?

Real Madrid chce Edena Hazarda. Eden Hazard chce do Realu Madrid. Chelsea je ochotná vyjednávat! Na Stamford Bridge se konečně hnuly ledy a vedení Blues svolilo k vyjednávání o přestupu svého klíčového hráče směrem do španělské metropole. Za jakých okolností by se mohl belgický reprezentant stěhovat?

„Pustíme k vám Hazarda, když nám dáte Garetha Balea a Dani Ceballose.“ Něco podobného zaznělo z úst zástupců londýnského celku. Přitom až do teď úřadující anglický mistr všechny spekulace týkajícího se odchodu Hazarda tvrdošíjně odmítal a nechtěl o něčem takovém ani slyšet. Nyní se ale zdá, že by k dohodě přeci jen mohlo dojít.

Avšak pouze za předpokladu, že se na Stamford Bridge bude hlásit dvojice Bale - Ceballos. V případě welšského rychlíka by to nebylo nic neočekávaného, protože někdejší opora Tottenhamu Hotspur toho v Realu především vinnou zranění neodehrála zdaleka tolik, kolik by si představovala.

Ostatně podobně je na tom i Ceballos, u nějž to ale vzhledem k věku bylo velmi pravděpodobné. Však ho bílý balet kupoval teprve loni v létě jako velký příslib do budoucna a nyní by se ho dost možná musel zbavit, pokud by Hazardův příchod chtěli na San Bernabéu skutečně zrealizovat.

V Chelsea si jsou dobře vědomi faktu, že Hazardova cena je v tuto chvíli dost možná na svém maximu. Je mu sedmadvacet let a v příští sezoně s největší pravděpodobností nebudou Blues v Lize mistrů. Což svěřenci Antonia Conteho nelibě nesou.

Pro Hazardův prodej je tak nyní ideální čas a získat kvalitativně velmi podobného Balea a k tomu nesmírně talentovaného záložníka je velmi lákavé. Kývne na to vedení Los Blancos?

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.