Ten rozhodčí je zvláštní člověk, rád se odlišuje. Všichni to vidí, jen on píská opak, kroutil hlavou Guardiola

Ten rozhodčí je zvláštní člověk, rád se odlišuje. Všichni to vidí, jen on píská opak, kroutil hlavou Guardiola
OBSAHUJE OHLASY

Josep Guardiola začal hodnocení čtvrtfinálové odvety Ligy mistrů gentlemansky a nejprve pogratuloval postupujícím Reds.

"Velká gratulace Liverpoolu, doufám, že budou Anglii dobře reprezentovat v semifinále," pronesl španělský manažer s minulostí v Bayernu Mnichov a Barceloně.

Pak však šéf Manchesteru City obrátil svou pozornost na chybujícího arbitra Antonina Miguela Mateu Lahoze, který ho neuznanou brankou na 2:0 těsně před koncem prvního dějství pořádně rozezli.

"Ten rozhodčí je zvláštní člověk, rád se odlišuje. Všichni to vidí, jen on píská opak. Fotbalu chybí správná rozhodnutí ve správných momentech," posteskl si šéf Davida Silvy, Leroye Saného, Kevina de Bruyneho a spol.

Guardiola šel po konci prvního dějství na trávník oddělit své rozzlobené hráče od rozhodčího a sám se neubránil poznámce, za což na Etihad Stadium pro druhou půli katapultovalo z lavičky na tribuny.

"Jenom jsem mu řekl, že to měl být gól. Proto mě vykázal ze střídačky. Mohlo to vypadat jinak, kdbychom vedli 2:0," pokračoval kouč jasného lídra Premier League.

Další šance na ovládnutí Starého kontinentu, po čemž šejkové prahnou již několik let, tak přijde zase až v ročníku 2018/2019...

"V této soutěži jsou velmi vyrovnané týmy a rozhodnutí sudích mají obrovský vliv. Nedá se nic dělat, zkusíme to zase příští sezonu," uzavřel smířený sedmačtyřicetiletý odborník.