To byla hloupost! Ramos nevědomky porušil pravidla a možná přijde i o semifinále

To byla hloupost! Ramos nevědomky porušil pravidla a možná přijde i o semifinále

Real Madrid v odvetném utkání čtvrtfinálového zápasu proti Juventusu výrazně postrádal Sergia Ramose a i proto udělal Bílý balet defenzivní chyby. Hráč se totiž dříve vykartoval, na semifinále by měl proto logicky nastoupit. Jenže Ramos udělal hrubku i mimo hřiště a možná si přece jen zahraje až v odvetě.

Ramos patří už řadu let k nejlepším stoperům na světě a jedná se o základní stavební kámen defenzívy Realu Madrid. Navíc je už nějaký ten pátek nositelem kapitánské pásky a Bílý balet jej v úterý postrádal a vidět to bylo i na předvedené hře. A dost výrazně.

Vypadalo to, že Ramos chybět nebude a že se bude pouze dohrávat, to se však nenaplnilo. Bílý balet po výhře v Turíně 0:3 promarnil manko a nechal Juventus vést 3:0 hlavně kvůli defenzivním chybám, které by Ramos možná byl býval neudělal. To se však kvůli vykartování z prvního zápasu nestalo.

Pro Real Madrid to nakonec dopadlo dobře a i přes špatný výkon obrany postupuje do semifinále. Jméno svého soupeře se dozví Real už v pátek brzy po poledni. Jenže Bílý balet možná ještě více bude čekat na verdikt od komise UEFA, která možná určí Ramosovi možný trest na další zápas kvůli totální hlouposti ze strany legendárního stopera.

Ramos jako vykartovaný hráč nemohl být na soupisce mužstva a zápas si tak užíval ze sekce VIP. Jenže po srovnání mu pukly nervy a šel se podívat dolů do útrob stadionu, což je podle pravidel UEFA zakázané od hráče, jenž není nominován na zápas. A to, že Ramos zmešká první semifinále, je poměrně pravděpodobné. Dříve se to totiž stalo jeho vykartovanému spoluhráči Xabimu Alonsovi, jenž slavil gól Realu Madrid ve finále Ligy mistrů vběhnutím na hřiště a následně přišel o evropský superpohár.