Přestupové spekulace: Torres do MLS, Blanc do Premier League?

Znovu vám přinášíme nejčerstvější přestupové drby. Léto – a konec smluv – se kvapem blíží a na přestupovém trhu se začíná spekulovat o zajímavých přesunech. O kom se mluví tentokrát?

Přestupové spekulace: Torres do MLS, Blanc do Premier League?

Začneme u Citizens. Trenér Guardiola by měl do konce sezony prodloužit smlouvu o další rok a nechal se slyšet, že by v létě rád přivedl alespoň tři hráče. S financemi nebude mít problém: vedení mu přislíbilo dvouletý přestupový rozpočet ve výši 600 milionů liber. Informuje Daily Telegraph.

Brazilce Kenedyho, který je v Newcastlu na hostování z Chelsea, by si klub rád ponechal a podepsal s ním regulérní smlouvu. List Northern Echo píše, že by to londýnskému klubu nevadilo, nicméně o dvaadvacetileté křídlo má zájem i Bayern Mnichov nebo PSG. Newcastle tak bude mít tvrdou konkurenci.

Francouzský deník Le10 Sport informuje, že o bývalého šéfa PSG Laurenta Blanca mají zájem minimálně tři kluby, které v létě zřejmě odvolají trenéry. Jde o Chelsea, Evertona a francouzský Olympique Lyon. Blues ale zároveň pomýšlí na trenéra Neapole Maurizia Sarriho. O tom píše Daily Mirror.

Fernando Torres možná změní klub a opustí Atlético Madrid. Španělský útočník už není tolik vytěžován a po vzoru svých mnohých kolegů možnás končí v americké MLS, kde má o čtyřiatřicetiletého hráče zájem mnoho klubů. Spekuluje o tom Sports Illustrated.

A nakonec k hvězdě letošního ročníku Premier League Mo Salahovi. Okolo něj už krouží světové velkokluby, nicméně šéf Reds Klopp se pro Daily Mail vyjádřil, že „absolutně nepřipadá v úvahu“, aby pětadvacetiletý Egypťan v létě opustil Liverpool.