Běsný Pivarník: Ani jsme netrefili branku, co zahodili Škoda s Juharem je trestuhodné

Běsný Pivarník: Ani jsme netrefili branku, co zahodili Škoda s Juharem je trestuhodné

Brněnská bída nabírá pořádných rozměrů. Po další porážce se Zbrojovka propadla na poslední místo v tabulce, a pokud Moravané rychle nezaberou, dají první lize sbohem. I proto se trenér Roman Pivarník mohl vzteky pominout.

„Ani jsme netrefili branku, takže zklamaný rozhodně jsem. Navíc gól jsme dostali po naší hrubé chybě a selhali jsme v koncovce. To, co neproměnili Juhar se Škodou bylo trestuhodné. Zápas to byl hodně bojovný s celou řadou nepřesností. V naší situaci nemá vliv, zda jsme poslední nebo předposlední. Hraje se na góly. Pokud zahodíme takové šance, tak si nezasloužíme vyhrát,“ nebral si servítky kouč Brna Roman Pivarník.

„Slovácko bylo silnější na míči. Je čím dál těžší se zvednout. Pět zápasů jsme nedali gól. Šance máme, ale bez gólů se nedá hrát,“ pokračoval zkušený kouč, který se svými svěřenci nyní musí najít recept na lepší výkony a především výsledky.

To jeho protějšek Roman Kordula ze Slovácka byl naladěný na úplně jinou notu. „Je to pro nás extra důležité vítězství. Drželi jsme míč a Brno čekalo na protiútoky nebo na standardní situaci, ze které by nás mohlo potrestat. Nebyli jsme tak konstruktivní, abychom si vytvořili větší šance. Jsem rád, že nám to tam po jedné příležitosti spadlo. Závěr utkání bych si představoval dohrát s větší kvalitou a sebevědomím. S tím nejsem spokojen. Tak se nemůžeme prezentovat. Musíme zlepšit kvalitu na míči tak, abychom byli v kombinaci. Vím, co klukům asi běželo hlavou,“ řekl Kordula.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.