Na rudé straně Manchesteru se kdysi neprosadil. Dají mu druhou velkou šanci na té modré?

Rychlonohé eso ve službách Crystal Palace Wilfried Zaha se stalo podle víkendových informací britského listu Daily Mail cílem pro movitý Manchester City.

Na rudé straně Manchesteru se kdysi neprosadil. Dají mu druhou velkou šanci na té modré?

Deník připomíná, že gigant z Etihad stadium je pod dlouhodobým tlakem, aby přiváděl domácí anglické hráče a jedním z kandidátů je právě bývalý reprezentant Albionu do jednadvaceti let a někdejší fotbalista Manchesteru United, který však na Old Trafford zůstal svého času notně za očekáváním.

Citizens tedy pětadvacetiletého borce ze Selhurst Parku monitorují, aby zjistili, zda má mentalitu a herní intelienci na to, aby uspěl v TOP klubu a jestli už se použil ze své nepovedené anabáze v konkurenčním divadle snů na rudé straně města.

Ligová sezona zatím kolegovi Christiana Bentekeho celkem vychází. Gólově už dokázal vyrovnat své osobní maximum sedmi tref a k tomu přidal dvě gólové asistence.

Manažer neúspěšného čtvrtfinalisty letošní Ligy mistrů Josep Guardiola hledá na trhu záložníka a také útočícího křídelníka.

Ambiciózní klub se bude pokoušet podepsat i nového střelce. To vše v přípaě, jestli se Sergio Agüero rozhodne po světovém šampionátu vrátit do rodné Argentiny. Spíše to však vypadá, že dokončí smlouvu tam, kde je.