Modriče by brala velká anglická trojka. Na kterou adresu má hvězda Realu nejblíže?

Vlivný prezident Los Blancos z madridského San Bernabéu Florentino Pérez již akceptoval, že zkušený chorvatský středopolař Luka Modrič letos v létě opustí španělskou metropoli.

Modriče by brala velká anglická trojka. Na kterou adresu má hvězda Realu nejblíže?

Informoval o tom Don Balon, s tím, že už se první muž úřadujícího vítěze LaLigy rozhodl upustit od zamýšlených rozhovorů o pokračování spolupráce.

Někdejší eso Dinama Záhřeb a Tottenhamu Hotspur má ve svých dvaatřiceti letech cítit, že je čas na novou výzvu. A neděje se tak proto, že by se kouči Zinedinu Zidanovi znelíbil.

V jeho případě se nabízí nárat do Premier League. Jeho opětovnému podpisu by se nebránil Tottenham Hotspur, ale není sám. O cenu za šikovného středopolaře požádali španělského giganta také Arsenal a Liverpool.

Funkcionář nejúspěšnějšího klubu evropské historie má za kolegu Ramose, Ronalda, Benzemy a spol. na konci ročníku požadovat nemalou čásku 60 milionů eur. A pokud jde o konkrétní klub, sám dlouholetý reprezentant chorvatska má upřednostňovat Liverpool, který se dokázal nedávno probojovat do semifinále Champions League.