Dembélé má pro fanoušky Barcelony jasný vzkaz...

Dvacetiletý Francouz Ousmane Dembélé to nemá ve své první sezoně na katalánském Camp Nou zrovna jednoduché a nákladná posila za neuvěřitelných 105 milionů eur byla ihned po svém příchodu přibržděna dlouhodobým zraněním.

Dembélé má pro fanoušky Barcelony jasný vzkaz...

Byť už se nějaký čas spekulovalo pouze o tom, že bývalý hráč Rennes a Borussie Dortmund v Barce vydrží kvůli ne až tak přesvědčivým výkonům jen jednu sezonu, svěřenec kouče Ernesta Valverdeho nic podobného neplánuje.

Kolega Messiho, Busquetse, Piquého a spol. to alespoň pronesl po vítězství nad Valencií a katalánští fandové byli ubezpečeni že myslí jen a pouze na lídra LaLigy.

"Odejít letos v létě? Ale vůbec ne. Podepsal jsem pětiletou smlouvu v Barceloně a budu v Barceloně dlouho, nebojte se," ukázal sebevědomí vítěz Německého poháru ze sezony 2016/2017.

Pokud se ale bude chtít v prvním mužstvu udeřit, bude muset vylepšit produktivitu - v Primera División zatím zasáhl do dvanácti duelů a na první přesný zásah stále čeká. V Lize mistrů už však své tři vystoupení alespoň v jednu trefu přetavil.