Slavia s MB a v Liberci, Sparta - Jablonec, Brno - Plzeň, semifinále FA Cupu, finále Španělského poháru!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Slavia s MB a v Liberci, Sparta - Jablonec, Brno - Plzeň, semifinále FA Cupu, finále Španělského poháru!

PONDĚLÍ 16. DUBNA 2018

10.50: Studio fotbal – Dohráno (sestřih 24. kola české HET ligy) – ČT Sport.

19.20 (výkop 19.30): Sparta Praha – SK Interobal Plzeň (čtvrté semifinálové utkání play off české VARTA futsalové ligy) – ČT Sport.

20.00: TIKI-TAKA (shrnutí 24. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): 1. FSV Mainz/Mohuč – SC Freiburg (utkání 30. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.55 (výkop 21.00): FC West Ham United – FC Stoke City (utkání 34. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

21.25: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené shrnutí 24. kola české HET ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin-

ÚTERÝ 17. DUBNA 2018

14.00: TIKI-TAKA (shrnutí 24. kola české HET ligy)O2 TV Fotbal.  O2 TV Sport ve 22.30 hodin.

15.30: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené shrnutí 24. kola české HET ligy) – ČT Sport.

19.25 (výkop 19.30): Deportivo La Coruňa – FC Sevilla (utkání 33. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2, TV Tipsport.

19.50 (výkop 20.00): Slavia Praha – FK Mladá Boleslav (semifinálové utkání Poháru FAČR/MOL Cup) – ČT Sport. Záznam ve 3.35 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Brighton and Hove Albion – Tottenham Hotspur (předehrávané utkání 35. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.45: Inter Milán – CagliariCalcio (utkání 33. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam ve 24.00 hodin, Sport 2 ve 23.45 hodin.

20.45: Bayer 04 Leverkusen – Bayern Mnichov (semifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Les Herbiers VF – FC Chambly (semifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00). Celta Vigo – FC Barcelona (utkání 33. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

21.25 (výkop 21.30): FC Villarreal – CD Leganés (utkání 33. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2, TV Tipsport.

21.45 (relive, výkop 20.30): KAA Gent – KRC Genk (utkání 4. kola play off/skupina o titul belgické JupilerLeague) – Arena Sport 1.

22.40: Sestřih 32. kola španělské La Ligy – ČT Sport.

23.20: Sestřih 34. kola anglické PremierLeague – ČT Sport.

2.30 (výkop 2.15): FC Toronto – ChivasGuadalajara (úvodní finálové utkání středoamerické a severoamerické Ligy mistrů/CONCACAF) – Sport 1.

STŘEDA 18. DUBNA 2018

14.55 (výkop 15.00): ŠinnikJaroslavl – Avangard Kursk (semifinálové utkání Ruského poháru) – O2 TV Fotbal.

17.25 (výkop 17.30): Karlsruher SC – Waldhof Mannheim (semifinálové utkání Bádenského poháru/Badischer Pokal) – německý Sport 1.de.

18.00: BeneventoCalcio – Atalanta Bergamo (utkání 33. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 3.30 hodin.

18.30: Roda JC Kerkrade – PSV Eindhoven (utkání 32. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

19.25 (výkop 19.30): FC Valencie – FC Getafe (utkání 33. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

19.25 (výkop 19.30): Galatasaray Istanbul – AkhisarBelediye (semifinálové utkání Tureckého poháru) – NOVA Sport 1, Digi Sport 2.

19.30: CSKA Moskva – Amkar Perm (utkání 27. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

19.30: Espanyol Barcelona – SD Eibar(utkání 33. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.30: Standard Lutych – RSC Anderlecht (utkání 4. kola play off/skupina o titul belgické JupilerLeague) – Arena Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): AFC Bournemouth – Manchester United (předehrávané utkání 35. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.45: SSC Neapol – UdineseCalcio (utkání 33. kola italské Serie A) – Sport 1.

20.45: Willem II Tilburg – Feyenoord Rotterdam (utkání 32. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

21.00 (výkop 20.45): FC Schalke 04 – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (semifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 2.

21.00 (výkop 21.05): SM Caen – FC Paris Saint-Germain (semifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 4.

21.25 (výkop 21.30): Real Madrid – Athletic Bilbao (utkání 33. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

22.30 (záznam, výkop 18.30): Zenit Petrohrad – Dynamo Moskva (utkání 27. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

22.45 (záznam, výkop 20.45): FC Crotone – Juventus Turín (utkání 33. kola italské Serie A) – Sport 1.

ČTVRTEK 19. DUBNA 2018

16.10. Gól týdne (nejlepší gól 24. kola HET ligy) – ČT Sport.

16.15: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 25. kolo české HET ligy) – ČT Sport. Repríza v 0.30 hodin.

19.25 (výkop 19.30): Real Sociedad San Sebastián – Atlético Madrid (utkání 33. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

19.25 (výkop 19.30): Fenerbahce Istanbul – Besiktas Istanbul (semifinálové utkání Tureckého poháru) – NOVA Sport 1, Digi Sport 2.

19.30: DeportivoAlavés – FC Girona (utkání 33. kola španělské La Ligy) –TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): FC Burnley – FC Chelsea (dohrávané utkání 31. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.45: Ajax Amsterdam – VVV Venlo (utkání 32. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 23.30 hodin.

21.25 (výkop 21.30): Real Betis Sevilla – UD Las Palmas(utkání 33. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

21.30: UD Levante – FC Málaga(utkání 33. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

21.45 (relive, výkop 20.30): Club Bruggy – SportingCharleroi (utkání 4. kola play off/skupina o titul belgické JupilerLeague) – Arena Sport 1.

PÁTEK 20. DUBNA 2018

8.45: Studio fotbal – extra (pozvánka na 25. kola české HET ligy) – ČT Sport.

16.55 (17.00): Manchester City – FC Barcelona (semifinálové utkání juniorské Ligy mistrů) – německý Sport 1.de.

17.50 (výkop 18.00): První finálové utkání play off české VARTA futsalové ligy) – ČT Sport. Záznam ve 22.45 hodin.

20.05 (výkop 20.15): Sparta Praha – FK Jablonec (utkání 25. kola české HET ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam v 1.15 hodin a v sobotu v 6.00 hodin.Digi Sport 4 ve 20.10 hodin.

20.25 (výkop 20.30): BorussiaMönchengladbach– VfL Wolfsburg (utkání 31. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2, TV Tipsport.

20.45: FC Millwall– FC Fulham(utkání 44. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): CD Leganés – Deportivo La Coruňa(utkání 34. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

21.00: FCO Dijon – Olympique Lyon (utkání 34. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

SOBOTA 21. DUBNA 2018

12.55 (výkop 13.00): SD Eibar – FC Getafe(utkání 34. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

13.25 (výkop 13.30): FC WestBromwich Albion – FC Liverpool (utkání 35. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.Záznam v 18.45 hodin.

14.30 (výkop 14.45): MFK Ružomberok – FC Spartak Trnava (utkání 6. kola TOP 6 slovenské Fortuna ligy) – slovenská STV 2 (Dvojka).

15.00: Sigma Olomouc – Baník Ostrava (utkání 25. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: SPAL 2013 Ferrara – AS Řím (utkání 34. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 24.00 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Hannover 96 – Bayern Mnichov (utkání 31. kola německé bundesligy) – slovenská TV DAJTO, TV Tipsport.

15.25 (výkop 15.30): Rot-Weiss Essen – AlemanniaAachen/Cáchy (utkání 31. kola německé Regionální ligy Západ) – německý Sport 1.de.

15.30: Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Hertha BSC Berlín (utkání 31. kola německé bundesligy) –TV Tipsport.

15.30: Hamburger SV – SC Freiburg (utkání 31. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: RB Lipsko – TSG 1899 Hoffenheim(utkání 31. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: VfB Stuttgart – Werder Brémy (utkání 31. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.55 (výkop 16.00): FC Watford – FC CrystalPalace (utkání 35. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Zázname ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): AC Wolfsberger– Sturm Graz/Štýrský Hradec (utkání 31. kola rakouské Tipicobundesligy) – O2 TV Fotbal.

16.10 (výkop 16.15): Celta Vigo– FC Valencie (utkání 34. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

17.00: 1. FC Slovácko – Dukla Praha (utkání 25. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

17.00: Bohemians Praha 1905 – Vysočina Jihlava (utkání 25. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

17.00: Olympique Marseille – OSC Lille (utkání 34. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2. Záznam ve 4.00 hodin. Sport 1 v 0.45 hodin.

17.50 (výkop 18.00): FK Mladá Boleslav – Fastav Zlín (utkání 25. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

18.00: SassuoloCalcio– ACF Fiorentina(utkání 34. kola italské Serie A) – Sport 1.

18.10 (výkop 18.15): Manchester United – Tottenham Hotspur (semifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup v londýnském Wembley) – NOVA Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): BorussiaDortmund – Bayer 04 Leverkusen(utkání 31. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

19.30 (výkop 20.15): Zbrojovka Brno – Viktoria Plzeň (utkání 25. kola české HET ligy a sestřih dalších sobotních utkání) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam ve 2.40 hodin.

20.30: KRC Genk – RSC Anderlecht (utkání 5. kola play off/skupina o titul belgické JupilerLeague) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 23.30 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Cardiff City – FC NottinghamForest(utkání 44. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

20.45: AC Milán– BeneventoCalcio(utkání 34. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.25 (výkop 21.30): FC Sevila – FC Barcelona (finálové utkání Španělského poháru/CopadelRey v Madridu na EstadioMetropolitano) – O2 TV Fotbal.

21.30: GD Estoril Praia – Benfica Lisabon (utkání 31. kola portugalské Primeira Ligy) – Arena Sport 1.

NEDĚLE 22. DUBNA 2018

10.05 (výkop 10.15): Viktoria Žižkov – FK Pardubice (utkání 23. kola druhé české ligy/FNL liga) – ČT Sport.

11.55 (výkop 12.00): FC Girona – Espanyol Barcelona (utkání 34. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

12.30: CagliariCalcio – FC Boloňa (utkání 34. kola italské Serie A) – Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): FC Glasgow Rangers – FC HeartofMidlothian (utkání 34. kola/skupina o titul skotské Premiership) – Digi Sport 5.

14.25 (výkop 14.30): FC Arsenal – FC West Ham United (utkání 35. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Záznam ve 21.35 hodin.

14.55 (výkop 15.00): 1. FC Saarbrücken – KickersOffenbach (utkání 35. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

15.00: Lazio Řím – Sampdoria Janov (utkání 34. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.10 (výkop 15.20): MŠK Žilina – FC DAC 1904 Dunajská Streda (utkání 6. kola TOP 6 slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV DAJTO.

15.30: FC Augsburg – 1. FSV 05 Mainz/Mohuč (utkání 31. kola německé bundesligy) –TV Tipsport.

15.30: CSKA Moskva – FK Krasnodar (utkání 28. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 23.15 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Chelsea – FC Southampton (semifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup v londýnském Wembley) – NOVA Sport 2.

16.00: MFK Karviná – FK Teplice (utkání 25. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

16.00 (výkop 16.30): Rapid Vídeň – AdmiraWackerMödling(utkání 31. kola rakouské Tipicobundesligy) – rakouská ORF 1.

16.10 (výkop 16.15): FC Málaga – Real Sociedad San Sebastián (utkání 34. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

17.25 (výkop 17.30): Manchester City – FC Swansea City (utkání 35. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

17.30 (výkop 18.00): Slovan Liberec – Slavia Praha (utkání 25. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

17.55 (výkop 18.00): 1. FC Kolín nad Rýnem – FC Schalke 04 (utkání 31. kola německé bundesligy) –Digi Sport 2, TV Tipsport.

17.55 (výkop 18.00): AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam (finálové utkání Nizozemského poháru/KNVB Beker v Rotterdamu) – NOVA Sport 2.

18.00: Club Bruggy – Standard Lutych (utkání 5. kola play off/skupina o titul belgické JupilerLeague) – Arena Sport 2.

18.00: Lokomotiv Moskva – FK Ufa (utkání 28. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): UD Las Palmas– Deportivo Alavés(utkání 34. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.00: SportingCharleroi – KAA Gent (utkání 5. kola play off/skupina o titul belgické JupilerLeague) – Arena Sport 2.

20.15: Studio fotbal – Dohráno (sestřih 25. kola české HET ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.50 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Atlético Madrid – Real Betis Sevilla (utkání 34. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: Juventus Turín – SSC Neapol (utkání 34. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.00: Girondins Bordeaux – FC Paris Saint-Germain(utkání 34. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

21.15: Sporting Lisabon – Boavista Porto (utkání 31. kola portugalské Primeira Ligy) – Arena Sport 1.

22.00: Seattle Sounders – Minnesota Union (utkání 8. kola americké MLS) – Eurosport 2. Eurosport 1 záznam ve 4.00 hodin.

00.15 (výkop 24.00): Portland Timbers – New York City (utkání 8. kola americké MLS) – Eurosport 1.

PONDĚLÍ 23. DUBNA 2018

10.20: Studio fotbal – Dohráno (sestřih 25. kola české HET ligy) – ČT Sport.

16.55 (výkop 17.00): Finálové utkání juniorské Ligy mistrů – německý Sport 1.de.

20.05 (výkop 20.15):Druhé finálové utkání play off české VARTA futsalové ligy – ČT Sport.

20.00: TIKI-TAKA (shrnutí 25. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.45: FC Janov – Hellas Verona (utkání 34. kola italské Serie A) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Everton– FC Newcastle United (utkání 36. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Athletic Bilbao – UD Levante(utkání 34. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

21.00: FC Porto – VitóriaSetúbal (utkání 31. kola portugalské Primeira Ligy) – Arena Sport 1.

22.15: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené shrnutí 25. kola české HET ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.55 hodin.