V Římě krouží Liverpool i Real, vlci ale prodávat nechtějí

V Římě si mohou mnout ruce. Nejen proto, že ve čtvrtfinále Ligy mistrů slavně vypráskali v odvetě Barcelonu a postoupili, ale také proto, že o hráče vlků je zájem v Evropě. V létě věčné město opustil Mohamed Salah a nyní řádí v Liverpoolu. Kdo další by ho mohl napodobit? Hodně skautů jezdí na gólmana Alissona, ale…

V Římě krouží Liverpool i Real, vlci ale prodávat nechtějí

Pětadvacetiletý gólman uvízl v hledáčku Realu Madrid i Liverpoolu, ale prezident AS James Pallotta prodávat nehodlá. Brazilský brankář má v Římě smlouvu ještě na tři roky a vedení chce, aby ji minimálně dodržel.

Během krátké doby se rychle dokázal vypracovat do pozice jedničky. Přišel v červenci 2016 za 8 milionů eur, ale jeho současná cena je úplně někde jinde.

„Vůbec neuvažujeme nad tím, že bychom ho prodali. To je bez šance,“ řekl pro Sky Sport Italia Pallotta a pokračoval: „Když jsme ho koupili, tak jsem věděl, že je to výborný hráč a na tom se nic nezměnilo. Takže není důvod k prodeji.“

Nedělní derby proti Laziu skončilo bezbrankovou remízou, takže AS udrželo třetí flek o skóre právě před svým rivalem. Pátý Inter už ale ztrácí jen bod. Boj o Ligu mistrů tak bude ještě pořádně zajímavý a zajímavé bude i semifinále milionářské soutěže proti Liverpoolu. To první je na programu 24. dubna.