Americké kluby, které nahodily laso "El Ninovi"? List Marca tvrdí, že je jich minimálně 5!

Čtyřiatřicetiletý španělský útočník Fernando Torres, jenž dohrává své poslední týdny v Atlétiku, do kterého se později vrátí už ve funkcionářské roli, bude mít po letním odchodu z Estadio Wanda Metropolitano na výběr hned několik možností.

Americké kluby, které  nahodily laso "El Ninovi"? List Marca tvrdí, že je jich minimálně 5!

Pokud se někdejší střelec Liverpoolu, Chelsea či AC Milán rozhodne přijmout zámořskou výzvu a ocitne se v lize, která se chlubí jmény jako David Villa, Zlatan Ibrahimovič či Bastian Schweinsteiger, měl by se ocitnout v jednom z těchto pěti klubů...

List Marca píše, že nejvážnější zájem o "El Nina" projevují Montreal Impact, Chicago Fire, Seattle Sounders, New York City FC a Sporting Kansas City.

Pakliže by si vybral New York, hrál by na čele Východní konference pod francouzským odborníkem Patrickem Vieirou a hlavně by se potkal se svým někdejším kolegou z útoku španělské reprezentace Davidem Villou.

Špatnou volbou by jistě nebyl ani Kansas City, který je majitelem dvou ligových primátů a momentálně se vyhřívá na čele Západní konference i před historicky nejúspěšnějším klubem soutěže L.A. Galaxy.

V případě Chicaga už by to asi na boj o titul nebylo, nicméně v jednom trikotu by se potkal s třiatřicetiletým středopolařem Bastianem Schweinsteigerem.

Seattle, kde by si mohl Torres zahrát s velezkušeným útočníkem Dempseym, se pak sice probojoval v závěru lońského roku až do finále a je tedy vicemistrem, nicméně momentálně se v tabulce krčí až na posledním místě.