Bude si Pogba zase balit kufry? Mourinhovi došla trpělivost a není sám

Bude si Pogba zase balit kufry? Mourinhovi došla trpělivost a není sám

Paul Pogba to má v Manchesteru United nahnuté. Od někdejšího nejdražšího hráče světa, kterého si United pořídili z Juventusu v roce 2016 za 105 milionů eur, se na Old Trafford čekaly a čekají jiné výkony. I proto se začíná mluvit o jeho konci v kabině rudých ďáblů.

Pětadvacetiletý francouzský reprezentant zdaleka nepřipomíná ten motor týmu, kterým byl v Juventusu. V červeném dresu se po hřišti spíše prochází, než že by se nějak vehementně snažil.

Občas sice dokáže předvést, co v něm je, jako třeba v derby proti Citizens, ve kterém se blýskl dvěma góly a pomohl tak United k výhře, ale o víkendu v domácím prostředí proti West Bromwich Albion to zase stálo za starou belu a favorit podlehl poslednímu celku tabulky 0:1, čímž zpečetil mistrovský titul pro City.

Mourinho se už nechal slyšet, že nebude mít problém s tím, aby nechal Pogbu sedět na lavičce. Podle Daily Mail se dokonce začíná mluvit o tom, že by si vytáhlý středopolař mohl v létě balit v Manchesteru kufry. Už zase…

Proti tomu by nic neměla ani legenda klubu Gary Neville. „Tempo, ve kterém hraje, je děsné. Umí toho mnohem víc. Ale co je moc, to je moc. Jeho nasazení nemůžete srovnávat s hráči jako Rashford, Martial, Mata, Lingard a další,“ prozradil bývalý zadák.