Alespoň něco! Exsparťan Štěch nechybí v nejlepší sestavě čtvrté anglické ligy a míří o soutěž výš

Exsparťanskému brankáři s jedním mezinárodním vystoupením Marku Štěchovi, jenž v minulosti působil v Leytonu, Yeovilu, Bournemouthu, Wycombe či West Hamu United, ostrovy evidentně svědčí.

Alespoň něco! Exsparťan Štěch nechybí v nejlepší sestavě čtvrté anglické ligy a míří o soutěž výš

Jasná jednička Lutonu Town totiž byla vybrána do "PFA Team of the year", což znamená, že se ve čtvrté nejvyšší anglické soutěži League Two ocitl v sestavě roku.

Za svého nynějšího chlebodárce odchytal Štěch v aktuálním ročníku 38 zápasů, s tím, že hned patnáctkrát udržel čisté konto, což je ze všech gólmanů největší číslo.

Fanoušci jsou za přítomnost 191 centimetrů vysokého strážce svatyně rádi a k přítomnosti mezi esy soutěže mu náležitě gratulovali. "Well done Stechy", "Congratulations big man!" či "Hero". Toť jen některé ze vzkazů, jimiž byl zahrnut na své osobní sociální síti.

Osmadvacetiletý hráč, jenž má v Lutonu smlouvu na dva roky do června 2019, je spolu se svým týmem velmi blízko postupu do třetí ligy League One.

V neúplné tabulce má jeho celek na příčky, které budou zajišťovat pouze účast v play off, slibný náskok deseti bodů a měl by jít výše přímo. Spolu s ním mají nejblíže k postupu týmy Accrington Stanley a Wycombe Wanderers.