Hvězda Argentiny se ptá: stihnu MS?

Argentinský útočník Manchesteru City řeší problém a osobní výzvu: musel totiž znovu „pod nůž“ a jeho nejbližší budoucnost, která zahrnuje i účast na MS v Rusku, je v ohrožení. Dokáže se argentinský šutér uzdravit?

Hvězda Argentiny se ptá: stihnu MS?

 

Přestože se nedá říci, že by byl Aguero v letošní sezoně nejvytěžovanějším hráčem Guardiolova výběru, stačil v součtu soutěží vsítit už třicet branek. Přestože poslední měsíc laboroval s kolenem. Mnohé zápasy rozhodl, mnohé potvrdil, ale v posledních zápasech hrál pouze epizodní role, ať už to byloutkání v zápase s United, City, nebo Ligy mistrů s Liverpoolem. A v posledním zápase s Tottenhamem už byl zapsán na listinu zraněných hráčů.

A takto důležitý hráč nově korunovaného vítěze Premier league možná bude chybět Argentině na MS v Rusku. Podle informací webu goal.com bude téměr jistě chybět posledních pět ligových utkání poté, co podstoupil artroskopii kolena.

A na svém twitterovém účtě dodal: Jsem plně motivován k návratu na hřiště. Podle zákulisních informací by měla rehabilitace probíhat přibližně měsíc.