Šéf Firmina, Salaha, Maného a spol. vyhrožuje dlouhou pauzou a možná i úplným odchodem z fotbalu

Šéf Firmina, Salaha, Maného a spol. vyhrožuje dlouhou pauzou a možná i úplným odchodem z fotbalu

V posledních letech si vybrali roční přestávku od trénování například Josep Guardiola, Carlo Ancelotti či Luis Enrique. O něčem podobném uvažuje také současný lodivod Liverpoolu Jürgen Klopp.

Někdejší kormidelník Mainzu a Dortmundu však nejprve hodlá dodržet kontrakt na Anfield Road, který ho ke klubu sídlícímu u řeky Mersey váže až do roku 2022.

"Až skončím v Liverpoolu, určitě si dám roční pauzu. Je to jasná dohoda mezi mnou a mou rodinou: Není však vyloučeno, že také povím, že té zábavy s fotbalem už bylo dost," prohlásil Němec, který působí na ostovech od roku 2015.

Nynější šéf Firmina, Maného, Lallany a spol. se také vyjádřil ke spekulacím, které ho spojují s Bayernem Mnichov. "Pokud by se skutečně stalo, že by o mě projevili zájem, nebylo by to jednoduché. Ještě jsem ale čtyři roky pod smlouvou v Liverpoolu a nemám pocit, že by tu se mnou byli nespokojení. Dává mi tedy smysl, že jsem zatím nabídku od Bayernu nedostal," pokračoval kouč Reds, kterým patří v tabulce Premier League třetí pozice.

Jak známo, jeho Liverpool je navíc stále ve hře o ušatou trofej Ligy mistrů. V semifinále ho čekají římští Vlci.