Už to přestává být legrace, v kabině si musíme důrazně promluvit, kroutil hlavou Horváth

Už to přestává být legrace, v kabině si musíme důrazně promluvit, kroutil hlavou Horváth

Dlouhodobě nepřesvědčivý Baník Sokolov si ve třiadvacátém kole Fotbalové národní ligy připsal desátou porážku v sezoně, která ho poslala až na desátou příčku s bodovým náskokem na jedenáctou Viktorii Žižkov.

Zatím naposledy dostal severočeský výběr kouče Pavla Horvátha naloženo na hřišti Dynama České Budějovice, které se díky Havlovi, Sukisovi, Javorkovi a Táborskému radovalo z jasného vítězství 4:1.

"Domácím gratuluji k zasloužené výhře. Pokud budeme opakovat podobné individuální chyby, nemáme šanci vyhrávat. Opět nemáme ani bod a už to přestává být legrace. Musíme si v kabině důrazně promluvit. Koncentrace a taktické chyby nás sráží, a proto jsme zaslouženě prohráli," mrzelo někdejšího středopolaře či asistenta Viktorie Plzeň, který si jako hráč zahrál za obě slavná "S", Galatasaray Istanbul i Sporting Lisabon.

Jihočeši si naproti tomu připsali první jarní výhru před domácím publikem. "Jsme spokojení, že jsme konečně doma vyhráli a potvrdili tři body z venku. Do zápasu jsme dobře vstoupili, hráli jsme na rychlé brejky. První poločas 2:0 byl velice dobrý. Dobře jsme vstoupili i do druhého dějství. Vedli jsme 3:0, pak jsme trošku přenechali soupeři iniciativu, což mě malinko mrzí. Ale čtvrtý gól nás uklidnil. Velice nás těší, že jsme podruhé za sebou zvítězili," doplnil nadřízený Kladrubského, Nitrianského a spol. David Horejš.

Ve čtyřiadvacátém kole, které se hraje ve středu, čeká Sokolov domácí klání s Varnsdorfem, s tím, že Budějovice se představí na hřišti Vítkovic.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.