Nasupený Pogba: Proč furt řešíte nějaký spor s Mourinhem? On je šéf a já musím poslouchat!

Nasupený Pogba: Proč furt řešíte nějaký spor s Mourinhem? On je šéf a já musím poslouchat!

Manchester United měl před sezónou ambice ovládnout Premier League, ale nakonec se musel poklonit městskému rivalovi. Nestalo se tak sice v derby, ale už nyní je jisté, že to na víc jak druhé místo v tabulce stačit nebude. Rudí ďáblové již nefigurují ani v Lize mistrů, proto si mohou chuť spravit už jen v Anglickém poháru, kde o víkendu na úkor Tottenhamu postoupili do finále.

Již několik týdnů se na Ostrovech šeptá, že francouzská hvězdička Paul Pogba bojuje se svým koučem. Přestože samotný hráč i portugalský stratég José Mourinho celou věc odmítají, stále častěji se o tom hovoří jako o jisté záležitosti, která by mohla někdejší oporu Juventusu v létě z Old Trafford odvést. Pep Guardiola dokonce před derby obou celků z Manchesteru před médii prohlásil, že agent Pogby Mino Raiola dokonce nabízel hráče Citizens.

Podba v semifinále FA Cupu nastoupil a pomohl Sánchezovi k brance, která odpověděla na vedoucí trefu Alliho. Když pak po změně stran rozhodl Herrera, byl i ve tváři Pogby blažený úsměv. Jak to tedy s jeho koncem v Manchesteru United? Pětadvacetiletý záložník prohlásil, že nic takového v plánu rozhodně nemá.

„Stále řešíte nějaké zprávy, že mám spor s Mourinhem, ale není tomu tak. On je šéf a já musím poslouchat. Nemám s ním žádný problém a nemyslím si, že by on mě nějaký problém se mnou. Přivedl mě do skvělého klubu a věří, že mohu být přínosem. Kdybych to tak necítil, nebyl bych tu,“ uzavřel Pogba spekulace před britskými novináři.

„Nemám rozhodně v plánu v létě měnit klubové barvy. Právě teď žiju přítomností a chci se připravit na finále FA Cupu a nadcházející mistrovství světa. Nechci přemýšlet o ničem jiném,“ dodal francouzský talent a naznačil novinářům, že tento okruh otázek už nebude vyslyšen.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.