Proti Spartě se člověk ještě víc vyhecuje. Platit bude agresivita, burcuje Fleišman

Proti Spartě se člověk ještě víc vyhecuje. Platit bude agresivita, burcuje Fleišman

Dosud největším fotbalovým zážitkem ¨třiatřicetiletého Jiřího Fleišmana byla liberecká jízda Evropskou ligou. Ostřílený zadák s minulostí v Mladé Boleslavi, Mostu či Blšanech má však rád i velké zápasy v rámci tuzemské nejvyšší soutěže.

Na Městském stadionu ve Vítkovicích by mělo být na Spartu vyprodáno. "Atmosféra bude parádní, fanoušci jsou úžasní. Já se na to strašně těším. Proti Spartě nás poženou a my uděláme všechno pro to, abychom jim nadělili tři body," pronesl na webu fcb.cz svěřenec kouče Bohumila Páníka.

Všemi sledované bitvy vítěze české ligy z roku 2012 baví. "Já celkově tyhle zápasy proti takovým soupeřům mám rád. Protože to není žádné nakopávání, Sparta bude chtít hrát fotbal. Když se na to dobře připravíme, tak máme šanci uspět," navnadil fanoušky kolega Hrubého, Baroše, Poznara a spol.

Co by podle něj mohlo na slavné a na jaře stále neporažené "S" fungovat? "Platit bude agresivita. Jejich hráči si rádi hrají s balonem, chce to rychlé dostupování, nenechat je tvořit hru. Když budeme poctivě týmově bránit, máme šanci na tříbodový zisk," doplnil ostřílený obránce, jehož slova vyšla na fcb.cz.

Domácí však nebudou moci využít Lukáše Pazderu ani Václava Procházku. Nebude to až příliš velký zásah do sestavy? "Další hráči teďka dostanou šanci a je to na nich, jak se předvedou. Tady v tom bych problém neviděl. Proti Spartě se člověk asi ještě víc vyhecuje. Člověk se může ukázat. Pro nové kluky to může mít ještě větší náboj a může to být ku prospěchu věci," uzavřel na stránkách fcb.cz Fleišman.