Zákulisní bitva italských gigantů: Inter i Juventus míří na stejné cíle

Zákulisní bitva italských gigantů: Inter i Juventus míří na stejné cíle

Letní trh bude zajímavý i na Apeninském poloostrově. Zástupci Bianconeri z Juventus Stadium a Nerazzurri ze stadionu Giuseppe Meazzy se totiž shodli nad stejnými dvěma středopolaři.

Všem dobře známý list Gazzetta dello Sport hlásí, že Inter a Juve v posledních týdnech závodí o podpis záložníka Atalanty Berngao Bryana Cristanteho i mladíka ve službách AS Řím Lorenza Pellegriniho.

Třiadvacetiletý reprezentant Cristante, jenž působil v minulosti v Pescaře, Palermu, Benfice i AC Milán a letos v lize rozvlnil síť již osmkrát, má cenu okolo 30 milionů eur, s tím, že Vlci z věčného města požadují za své perspektivní zboží 25 milionů eur (svého času si nyní jednadvacetiletého borce pořizovali ze Sassuola za 10 milionů eur).

Je zajímavé, že slovutná a o Scudetto bojující Stará dáma by ráda přivedla do Turína také nynějšího beka Interu Joaa Cancela. Portugalec, kterého vychovala Benfica Lisabon, je v hlavním městě italské módy zapůjčen z Valencie a 22 startů v Serii A svědčí o tom, že nepřišel jen tak zbůhdarma.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.