V Turíně mají jasno, v létě dorazí hvězda Manchesteru United

V Turíně mají jasno, v létě dorazí hvězda Manchesteru United

Juventus věří v pohodlný zisk Mattea Darmiana z Manchesteru United. Spolu s ním by ale do Turína měl dorazit i útočník Anthony Martial, který není v Manchesteru spokojen se svým herním vytížením.

Juventus hodlá v létě posilovat, aby znovu mohl zaútočit na triumf v Lize mistrů. A z Manchesteru United by si proto mohl vzít rovnou dva hráče.

Téměř jistý je příchod Mattea Darmiana, který pod José Mourinhem téměř nehraje. Se svou situací ale údajně není spokojen ani Anthony Martial, o kterého se Stará dáma taktéž zajímá.

A podle italských médií je téměř jisté, že se Francouz v létě přesune do Turína. Podle Calciomercato.com jdou jednání mezi oběma kluby poměrně hladce a brzy by mělo dojít k finální dohodě. Za Martiala by měli Rudí ďáblové dostat 50 milionů, tedy sumu o deset milionů eur nižší, než kterou vynaložili při nákupu dvaadvacetiletého útočníka.

Martial, který může hrát v útoku na jakékoliv pozici a ve své hře je výbušný, odehrál za United v letošní sezóně 42 soutěžních duelů. V nich nasbíral 11 branek a 10 asistencí. 

Juventus si od něj slibuje především dokonalé nahrazení Maria Mandžukiče, který v letním přestupovém období Starou dámu i celou Itálii s největší pravděpodobností opustí. 

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.