Byl to Barošův zápas! Jak viděli vzepětí Slezanů trenéři?

Byl to Barošův zápas! Jak viděli vzepětí Slezanů trenéři?
OBSAHUJE OHLASY

Slezané určitě v plný zisk doufali, ale rozhodně s ním najisto nepočítali. Po výhře nad Spartou si mohou v boji o sestup odškrtnout "bonus". A Páník říká: Viděli jsem nádherný zápas. 

Jeden z těch, kvůli kterým trenér a hráči trénují. pokračoval trenér Baníku Páník. Jeho svěřencům se body náramně hodí, nyní ztrácí bod na nesestupové linie. A zasloužili si je: proti Spartě napadali, byli aktivní, věděli, že hrají proti jednomu z největších rivalů. Podporovalo je přes patnáct tisíc diváků, sparťanské góly - ve vší úctě - padaly z víceméně náhodných situací. 

V Ostravě není větší zápas než se Spartou. Povedlo se nám ho vyhrát a myslím si, že po zásluze. Hráčům jsem říkal, že fanoušci jim odpustí vše, ale ne, když nebudou bojovat. Ta síla toho týmu tu vždy byla a ukázala se i dnes. Hráči se dokázali rvát do úplného konce, řekl na tiskové konferenci bývalý trenér Zlína. 

Sparta opět nepřesvědčila, zdá se, že "efekt Hapal", který by fungoval jako čerstvý vítr, se nejspíš konat nebude. 

Dalo se s Baníkem hrát, nebyl až tak kvalitní v mezihře, ale my jsme neskutečně kazili, hlavně ve druhé půli. Byl to Barošův zápas, hra, kterou připustili, byla za hranou, okomentovnal  Pavel Hapal utkání. Na téma fauly a Baroš pokračoval: Dohrál bez karty, zranil nám dva hráče. U té rozhodující branky také fauloval. Měli jsme se s tím více porvat. Komplikujeme si situaci, ale jsou ještě čtyři kola a uvidíme, jak to bude s počtem bodů na naší straně a na straně dalších týmů.

A to neví ani v Ostravě. A proto oběma týmům - přestože z rozdílných pater tabulky - nezbývá nic jiného, než si dojít pro každý volný bod.