Tottenham vážně uvažuje o nejlepším střelci Serie A

Tottenham vážně uvažuje o nejlepším střelci Serie A

V letním přestupovém okně by mělo převlékat trikoty hned několik prvotřídních útočníků. Zatímco takový Belgičan Christian Benteke o odchodu z Crystal Palace neuvažuje, italský reprezentant Ciro Immobile by se na nové adrese zjevit mohl.

Vedení Tottenhamu Hotspur totiž pátrá po posilách pro nadcházející soutěžní ročník 2018/2019 a jednou z nových tváří na novém White Hart Lane by mohl být právě současný ofenzivní klenot v barvách římského Lazia.

Osmadvacetiletý kanonýr nasázel v letošní Serii A devětadvacet branek a ve všech soutěžních utkáních za klub z věčného města už překonal hranici čtyřiceti přesných zásahů, což se letos podařilo pouze čtyřem mužům.

Immobile, jenž byl dříve součástí Juventusu, Sieny, Pescary, Janova, Turína, Sevilly či Borussie Dortmund, kde však příliš velkou díru do světa neudělal, má v hlavním městě Italského poloostrova kontrakt do roku 2022 a nebude nejlevnější.

Pakliže by se manažer Mauricio Pochettino rozhodl opravdu pro Immobileho, Ital by mohl nahradit buď Fernanda Llorenteho, nebo Harryha Kanea, který však půjde pryč jen za obrovské peníze.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.