Do své letní posily napumpuje Juventus za pět let více než 26 milionů liber

Do své letní posily napumpuje Juventus za pět let více než 26 milionů liber

Ačkoliv zbývá do otevření letního přestupového okna celá řada týdnů, Stará dáma z turínského Juventus Stadium už má jednu novou tvář do středové řady jistou.

Stane se jí čtyřiadvacetiletý německý reprezentant Emre Can který má v Liverpoolu kontrakt už jen do konce právě probíhající sezony a pak se odebere právě na Apeninský poloostrov.

Nový kontrakt uzavře bývalý hráč Bayernu Mnichov či Bayeru Leverkusen, který je na ostrovech necelé čtyři sezony, právě s úřadujícím šampionem italské ligy a to za velmi solidních podmínek.

Současný svěřenec manažera Kloppa by měl v týmu Bianconeri strávit příštch pět let až do roku 2023, to vše s ročním výdělkem 5,3 milionů liber.

V nynější sezoně odehrál kolega Salaha, Lallany, Firmina a spol. za slavné Reds z Anfieldu 37 soutěžních duelů s bilancí šesti přesných zásahů.

V novém působišti čeká Cana vydatná konkurence na čele s Pjaniče, Cuadradem, Douglasem Costou, Asamoahem, Bentancurem, Khedirou, Marchisiem, Matuidim či Sturarem. Pár z těchto borců by však mohlo odejít.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.