Slavia - Plzeň, Sparta - Zlín, Real s Bayernem a v Barceloně, Chelsea - Liverpool!

Slavia - Plzeň, Sparta - Zlín, Real s Bayernem a v Barceloně, Chelsea - Liverpool!
TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 30. dubna do 7. května? Redakce eFotbal.cz doporučuje například souboj Slavie s Plzní, duel Sparta – Zlín, Real s Bayernem a v Barceloně či ostrovní tahák mezi Chelsea a Liverpoolem na Stamford Bridge.

ÚTERÝ 1. KVĚTNA 2018

20.15 (výkop 20.45): Real Madrid – Bayern Mnichov (odvetné semifinálové utkání Ligy mistrů) – ČT Sport. Záznam ve 3.10 hodin. Digi Sport 4 ve 20.40 hodin, rakouská ORF 1, německá ZDF ve 20.15 hodin, záznam v 0.40 hodin.

20.45: FC Scunthorpe United – FC Plymouth Argyle (utkání dohrávaného 41. kola anglické třetí ligy – Sky Bet League 1) – Arena Sport 1.

22.50: Sestřih ze semifinálového utkání LM Real Madrid – Bayern Mnichov – Digi Sport 4, rakouská ORF 1.

22.50: Sestřih 36. kola anglické Premier League – ČT Sport.

STŘEDA 2. KVĚTNA 2018

16.55 (výkop 17.00): Werder Brémy – VfL Wolfsburg (dohrávané utkání 17. kola německé Bundesligy žen) - německý Sport 1.de.

20.10 (výkop 20.45): AS Řím – FC Liverpool (odvetné semifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. Slovenská Jednotka (RTVS 1) ve 20.30 hodin, rakouská ORF 1 ve 20.15 hodin, polská TVP 1 ve 20.35 hodin.

22.50: Sestřih ze semifinálového utkání LM AS Řím – FC Liverpool – ČT Sport, slovenská Jednotka (RTVS 1), Digi Sport 5, rakouská ORF 1. ČT Sport repríza ve 4.40 hodin.

23.10: Sestřih 35. kola španělské La Ligy – ČT Sport.

ČTVRTEK 3. KVĚTNA 2018

20.40 (výkop 21.05): Atlético Madrid – FC Arsenal (odvetné semifinálové utkání Evropské ligy) – ČT Sport. Slovenská Dvojka (RTVS 2) ve 20.45 hodin, německý Sport 1.de ve 21.00 hodin. ČT Sport záznam ve 2.20 hodin.

20.55 (výkop 21.05): FC Red Bull Salcburk – Olympique Marseille (odvetné semifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

23.30: Sestřih z odvetných semifinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1. Německý Sport 1.de ve 23.00 hodin.

23.25: Gól týdne (nejlepší gól 26. kola HET ligy) – ČT Sport.

23.30: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 27. kolo české HET ligy) – ČT Sport.

PÁTEK 4. KVĚTNA 2018

6.45: Studio fotbal – extra (pozvánka na 27. kola české HET ligy) – ČT Sport.

19.05 (výkop 19.15): Sparta Praha – Fastav Zlín (utkání 27. kola české HET ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Digi Sport 4 v 19.10 hodin.

20.30: KAA Gent– Sporting Charleroi (utkání 7. kola play-off/skupina o titul belgické Jupiler League) – Arena Sport 1. Záznam v sobotu v 7.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Partick Thistle – FC Ross County (utkání 36. kola/skupina o udržení skotské Premiership) – Digi Sport 2.

20.45: SC Amiens – FC Paris Saint-Germain (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Brighton and Hove Albion – Manchester United (utkání 37. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Sevilla – Real Sociedad San Sebastián (utkání 36. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

SOBOTA 5. KVĚTNA 2018

12.55 (výkop 13.00): FC Girona – SD Eibar (utkání 36. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Stoke City – FC CrystalaPalace(utkání 37. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Hamburger SV (utkání 33. kola německé Bundesligy) – Digi Sport 2, TV Tipsport.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – 1. FSV Mainz/Mohuč (utkání 33. kola německé Bundesligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.

15.30: FC Augsburg – FC Schalke 04 (utkání 33. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30:Werder Brémy – Bayer 04 Leverkusen (utkání 33. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: Hannover 96 – Hertha BSC Berlín (utkání 33. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: 1. FC Kolín nad Rýnem – Bayern Mnichov (utkání 33. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: Borussia Mönchengladbach – SC Freiburg (utkání 33. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: RB Lipsko – VfL Wolfsburg (utkání 33. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: VfB Stuttgart – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 33. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: Lokomotiv Moskva – Zenit Petrohrad (utkání 29. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): FC WestBromwich Albion – Tottenham Hotspur (utkání 37. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): LASK Linz/Linec – Rapid Vídeň (utkání 33. kola rakouské Tipico Bundesligy) – O2 TV Fotbal.

16.00: MFK Karviná – Dukla Praha (utkání 27. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

16.00: Zbrojovka Brno – FK Jablonec (utkání 27. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

16.00: FK Mladá Boleslav – Baník Ostrava (utkání 27. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

16.00: Slovan Liberec – Vysočina Jihlava (utkání 27. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

16.00 (výkop 16.15): Sigma Olomouc – Bohemians Praha 1905 (utkání 27. kola české HET ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam ČT Sport ve 23.25 hodin.

16.10 (výkop 16.15): Athletic Bilbao – Real Betis Sevilla (utkání 36. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

16.45 (výkop 17.00): FC Spartak Trnava – FC DAC 1904 Dunajská Streda (utkání 8. kola TOP 6 slovenské Fortuna ligy) – slovenská Dvojka (RTVS 2).

17.00: 1. FC Slovácko – FK Teplice (utkání 27. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

18.00: AC Milán – Hellas Verna (utkání 36. kola italské Serie A) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 4:00 hodin.

18.00 (výkop 18.30): Slavia Praha – Viktoria Plzeň (utkání 27. kola české HET ligy) –O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz). O2 TV Fotbal záznam v neděli ve 12.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Everton– FC Southampton (utkání 37. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Celta Vigo – Deportivo La Coruňa (utkání 36. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.00: New York RedBulls – New York City (utkání 10. kola americké MLS) – Eurosport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Watford – FC Newcastle United (utkání 37. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Villarreal – FC Valencie (utkání 36. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45:Juventus Turín – FC Boloňa (utkání 36. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 3.00 hodin.

22.00: Seattle Sounders – ColumbusCrew(utkání 10. kola americké MLS) – Eurosport 2.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Leicester City – FC West Ham United (utkání 37. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

NEDĚLE 6. KVĚTNA 2018

11.25 (výkop 11.30): FK Pardubice – FK Fotbal Třinec (utkání 26. kola druhé české ligy/FNL) – ČT Sport.

11.55 (výkop 12.00): FC Málaga – Deportivo Alavés(utkání 36. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

12.30:UdineseCalcio – Inter Milán (utkání 36. kola italské Serie A) – Sport 2.

13.10 (výkop 13.15): FC Heartof Midlothian – Celtic Glasgow (utkání 36. kola/skupina o titul skotské Premiership) – Digi Sport 2. Záznam v 18.55 hodin.

13.30: Vybrané utkání 46. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship – Arena Sport 1.

14.30: Manchester City – FC Huddersfield Town (utkání 37. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Záznam ve 21.25 hodin.

14.30: Club Bruggy – RSC Anderlecht (utkání 7. kola play-off/skupina o titul belgické Jupiler League) – Arena Sport 2.

15.00: Bayern Mnichov – Turbine Potsdam/Postupim (utkání 19. kola německé Bundesligy žen) - německý Sport 1.de.

15.00: SSC Neapol – FC Turín (utkání 36. kola italské Serie A) – Sport 2. Sport 1 záznam, ve 22.45 a 4:00 hodin.

15.15 (výkop 15.20): AS Trenčín – MŠK Žilina (utkání 8. kola TOP 6 slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV DAJTO.

15.15 (relive, výkop 14.30): PSV Eindhoven – FC Groningen (utkání 34. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.00 (výkop 16.30): FC Red Bull Salcburk – Sturm Graz/Štýrský Hradec (utkání 33. kola rakouské Tipico Bundesligy) – O2 TV Fotbal

16.10 (výkop 16.15): Atlético Madrid – Espanyol Barcelona (utkání 35. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.55 hodin.

17:00: SM Caen – AS Monaco (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): FC Chelsea – FC Liverpool (utkání 37. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

17.25 (výkop 17.30): VfL Wolfsburg – FC Chelsea (odvetné semifinálové utkání Ligy mistrů žen) – německý Sport 1.de.

18.00: Sassuolo Calcio– Sampdoria Janov (utkání 36. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam v 0.45 hodin.

18.00: Standard Lutych – KRC Genk (utkání 7. kola play-off/skupina o titul belgické Jupiler League) – Arena Sport 2.

18.00: CSKA Moskva – Arsenal Tula (utkání 29. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

18.30: UD Las Palmas– FC Getafe (utkání 36. kola španělské La Ligy) –TV Tipsport.

20.00 (záznam, výkop 14.30): Excelsior Rotterdam – Ajax Amserdam (utkání 34. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Barcelona – Real Madrid (utkání 36. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 studio v 19.45 hodin a ve 22.40 hodin.

20.45: Cagliari Calcio– -AS Řím (utkání 36. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.00: Olympique Marseille – OGC Nice (utkání 36. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

22.00 (záznam, výkop 14.30): SC Heerenveen – Feyenoord Rotterdam (utkání 34. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

23.20: Studio fotbal – Dohráno (sestřih 27. kola české HET ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.55 hodin.

23.00: Orlando City – Real Salt Lake (utkání 10. kola americké MLS) – Eurosport 2.

PONDĚLÍ 7. KVĚTNA 2018

10.30: Studio fotbal – Dohráno (sestřih 27. kola české HET ligy) – ČT Sport.

18.25 (výkop 18.30): FC Altona 93 – Hamburger SV II (utkání 33.kola německé Regionální ligy Sever) – německý Sport 1.de.

20.00: TIKI-TAKA (shrnutí 27. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.55 (výkop 21.00): CD Leganés– UD Levante (utkání 36. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.