Hrdina záložních řad Vlků vyhlíží další historický obrat Ligy mistrů. Co nám k tomu prozradil o své budoucnosti?

Hrdina záložních řad Vlků vyhlíží další historický obrat Ligy mistrů. Co nám k tomu prozradil o své budoucnosti?

Hvězda záložních řad AS Řím Radja Nainggolan je před odvetným utkáním s Liverpoolem plný optimismu. Jeho celku se totiž ještě prakticky nedávno podařilo vyřadit Barcelonu, tak nevidí důvod, proč by se „historie“ nemohla opakovat.

Římané byli podobně jako v tomto případě odepisování již ve čtvrtfinále Ligy mistrů, kde v prvním duelu prohráli na hřišti soupeře. Na Camp Nou padli poměrem 1:4, avšak doma tento stav dokázali otočit a výhrou 3:0 si zajistili postup v rámci vyššího počtu vstřelených gólů na hřišti soupeře. Nyní je čeká podobný scénář s Liverpoolem, na jehož hřišti prohráli 5:2.

„Povedlo se nám to proti Barceloně - proti Messimu a Suárezovi - a oni si jenom stěží vystřelili na branku. Nevidím důvod, proč by se nám to nemohlo povést znovu. Pokusíme se o další historický moment,“ burcoval před zápasem Radja Nainggolan.  

„Po zápase na Anfieldu nás přepadl smutek, ale druhý den za námi přišel trenér a řekl nám, že ještě není všem dnům konec. Musíme věřit a dokážeme to otočit. A to je přesně to, o co se pokusíme,“ vysvětloval.

Zkušený belgický středopolař rovněž nezapomněl připomenout, že pro většinu jeho hráčů je to vůbec první semifinálová zkušenost v takové vypjaté soutěži.

„Byl to náročný zápas, protože na takovou úroveň obtížnosti většina z nás není zvyklá. Liverpool je neskutečně rychlý tým a my si s tím na začátku vůbec neuměli poradit,“ uvedl.

„Bylo obtížné proti nim hrát, protože jsou velmi agresivní a neustále běhají. Dokonce i v 94. minutě zápasu nás stále honili jako zvířata,“ pochvaloval fyzickou přípravu soupeře.  

S ohledem na blížící se přestupové období se opět začaly množit spekulace spojující Nainggolanův odchod do nějakého „většího“ klubu. On sám jim ovšem nevěnuje žádnou pozornost, neboť jeho srdce bije pro AS Řím. 

„Moje budoucnost? Já se stále vidím v AS Řím. Kdybych se měl rozhodovat pouze podle peněz, už bych byl dvakrát nebo třikrát pryč,“ odhalil.