Nebyla mění Trnavu za West Ham a neskrývá ambice na proražení v Moyesově áčku

Nebyla mění Trnavu za West Ham a neskrývá ambice na proražení v Moyesově áčku

V současné době je West Ham United patnáctým týmem Premier League, který ještě nemá tři kola před koncem soutěže jistotu záchrany a to do kádru manažera Davida Moyese patří například Hart, Zabaleta, Evra, Arnautovič, Carroll či Chicharito.

Tento týden posílil londýnské Kladiváře mládežnický reprezentant Slovenska Sebastian Nebyla, který je odchovancem Spartaku Trnava a v britské metropoli podepsal dvouletý kontrakt.

Tradiční ostrovní značka hrající na stadionu pro 60 tisíc diváků nabídla šestnáctiletému ofenzivnímu záložníkovi kontrakt poté, co v Londýně v lednu tohoto roku absolvoval zkoušku.

Od července by měl začít v osmnáctce. "Pocity po podpisu smlouvy jsou smíšené. Něco takového jsem dosud nezažil," ozřejmil na webu sport.sk sám perspektivní Nebyla, jehož prostředí na adrese trojnásobného držitele FA Cupu nadchlo.

"Vše bylo perfektně zorganizované a na vysoké úrovni. Věřím, že smlouva, kterou jsem podepsal, bude přechodným kontraktem a mostem směrem k áčku West Hamu," ukázal sebevědomí nabuzený Nebyla, jehož slova vyšla na sport.sk.

Z Čechů v minulosti působili ve West Hamu například Luděk Mikloško, Tomáš Řepka či Radoslav Kováč.