TOP 3 posily, které se Manchester City pokusí přes léto získat

TOP 3 posily, které se Manchester City pokusí přes léto získat

Stejně jako většina velkých týmů, tak i Manchester City má připravené velkolepé plány na blížící se přestupové období. Pokud jste si tedy mysleli, že se aktuálně nejlepší tým Premier League spokojí jen s aktuálním kádrem, který v Anglii prakticky nezná sobě rovného soupeře, pak jste na omylu. Pep Guardiola v jednom ze svých posledních rozhovorů prozradil, že vše je potřeba udržovat čerstvé, a to se týká především i sil týmu. Ve svém hledáčku má hned několik hvězdných hráčů a my si dnes představíme tři z nich.

#3 Rijád Mahriz

Jaképak to překvapení, opět posila do útoku. Vedle ofenzivních sil, jako je Sterling, Sané nebo Bernando Silva by se mohl objevit i alžírský reprezentant Rijád Mahriz, o jehož služby se minulé léto nejvíce zajímal Arsenal. Ať už byl důvod setrvání jakýkoliv, sedmadvacetiletý křídelník nakonec zůstal v Leicesteru, s nímž před dvěma lety vyhrál titul, a o přestup si v rámci možností, jak ještě navázat na úspěchy ve své kariéře, řekne opět letos.

A jak ho plánují Citizens využít? Guardiola by rád Bernarda Silvu přesunul více do středu zálohy, čímž mu odpadne jeden ze tří aktivně hrajících křídelníků, proto je rychlé driblující křídlo jednou z hlavních letních priorit tohoto klubu.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.