Viceprezident Juventusu půjde opět do akce. Kde v Česku uvidíte hrát Nedvěda?

Viceprezident Juventusu půjde opět do akce. Kde v Česku uvidíte hrát Nedvěda?

Viceprezident Juventusu Turín Pavel Nedvěd už profesionálně nehraje devět let a za tu dobu si vybudoval status někoho, kdo se k fotbalu nevrací příliš často a jeho účast v nejrůznějších exhibicích je spíše výjimečná.

V sobotu 5. května však půjde současný nadřízený Higuaína, Dybaly, Pjaniče či Buffona do akce v Hodoníně. Důvodem jsou oslavy 100 let tamního jihomoravského fotbalu a s tím související otevření nového hřiště s umělým povrchem.

Bývalá hvězda Staré dámy, Lazia či Sparty vyzve společně s Karlem Poborským, Vladimírem Šmicerem, Zdeňkem Grygerou či Lubošem Kubíkem legendy Hodonína.

A hned po exhibici bude čekat na držitele Zlatého míče soukromý tryskáč, který ho přesune na důležité utkání Serie A s Boloňou, která může historicky nejlepší italský tým opět přiblížit k dalšímu Scudettu.

Na jih Moravy přivábil "Grande Paola" výkonný ředitel Hodonína Marián Vasilko, jenž Nedvěta potkal v devadesátých letech minulého století na Dukle...

"I díky posledním výsledkům Serie A můžeme říct, že Pavla naši fanoušci uvidí. Chtěl bych je pozvat, budou se bavit. Pavlův příjezd k nám se zrodil spontánně na některém ze zápasů Juventusu, kde se vídáme. Probíráme spolu fotbal, který má, až na diametrálně odlišnou úroveň Juventusu a Hodonína, některé problémy podobné. Zmínil jsem se o století hodonínského fotbalu, hovořili jsme o nutnosti systému kvalitních trenérů mládeže a Pavel souhlasil, že nás osobně podpoří," citoval idnes.cz zmíněného funkcionáře, který současně uvedl, že bývalý kapitán české reprezentace musí nastoupit v adidasu, který ho stále sponzoruje.