Morata znovu ve službách Staré dámy? Juventus by to stálo tyto peníze...

Morata znovu ve službách Staré dámy? Juventus by to stálo tyto peníze...

Juventus Turín je během letního přestupového termínu připraven investovat značné finanční prostředky do projektu, který by přivedl zpět na Apeninský poloostrov současného střelce Chelsea Álvara Moratu.

Píše o tom italský list Tuttosport, na jehož stránkách se uvádí, že se představitelé Staré dámy opět zhlédli v odchovanci Realu, který hrál v barvách úřadujících šampiony po dva roky a během třiašedesáti startů (v základní sestavě figuroval sedmadvacetkrát) skóroval patnáctkrát.

Aktuální lídr italské ligy, který aktuálně sází na ofenzivní trojzubec Higuaín - Dybala - Mandžukič - ani nelpí na přestupu, ale je připraven vytáhnout ohromné peníze jen za hostování. Deník zmínil sumu 13 milionů liber.

Poté, co by roční půjčka do léta 2019 vypršela, by italský gigant zaplatil londýnskému obrovi dalších 40 milionů liber a stabilní reprezentant Španělska by pak patřil Bianconeri natrvalo.

Pětadvacetiletý Morata to v současnosti pod trenérem Antonio Contem nemá snadné. V posledních dvanácti soutěžních zápasech totiž rozvlnil síť pouze třikrát. S jedenácti ligovými brankami je aktuálně druhým nejlepším střelcem mužstva hned za dvanáctigólovým Edenem Hazardem.