V Barceloně bychom ho uvítali, říká Luis Suarez. O kom mluví?

V Barceloně bychom ho uvítali, říká Luis Suarez. O kom mluví?

Barcelona po odchodu Neymara stále nenašla chybějící dílek v útočném triu a navzdory příchodu Philippe Coutinha bude v létě usilovat o útočníka, který by s Messim a Suarézem tvořil hvězdnou útočnou trojici.

Údajně by to mohl být Antoine Griezmann. Francouzský útočník a dlouholetá hvězda Atletica Madrid je s přestupem spojována už delší dobu a Atleti se netají tím, že dobrá nabídka by je přesvědčila. To v tomhle případě znamená trojcifernou částku.

Griezmanna by do Barcelony mohl přitáhnout i zájem Suaréze a Messiho. Pokud vás takoví hráči lákají do Barcelony, není lehké odmítnout. Navíc by zřejmě neměl nouzi o herní minuty a ve velkém množství zápasů by nastupoval v základní sestavě.

"Bylo by pro nás skvělé, kdyby k nám přišel tak velký hráč jako Antoine Griezmann," chválil Suaréz nejlepšího střelce posledního mistrovství Evropy. "Je to bojovník, který má před sebou ještě hodně let. Je to tahoun Atletika a byl by pro nás velkým přínosem," pokračoval reprezentant Uruguaye.

Suaréz na druhou stranu odmítá, že by byl náhradou za Neymara. "Nepřišel by místo někoho, ale kvůli trofejím," prozradil Suaréz. A na závěr dodal: "Uvítali bychom ho s otevřenou náručí."

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.