Leno dal košem Neapoli. Že by myslel na Čechův Arsenal?

Leno dal košem Neapoli. Že by myslel na Čechův Arsenal?

Bernd Leno, někdejší strážce svatyně Stuttgartu, jenž však dostal první bundesligovou příležitost až v Leverkusenu, už je jedničkou Bayeru hezkých pár let.

Několik přestupových období po sobě se však sklońuje jeho možný odchod z Bay Areny "za lepším", ke kterému by mohlo dojít letos v létě.

O 190 centimetrů vysokého a evropskými poháry ošlehaného německého brankáře se měla v posledních týdnech ucházet Neapol, která přijde o ostříleného Španěla Pepe Reinu, ovšem na jih Apeninského poloostrova to nevypadá.

Podle serveru skysports.com brankář nabídku SSC odmítl. Agent to následně vysvětlil tím, že jeho klient "nebyl dostatečně přesvědčen o správnosti dotyčného kroku."

Košem přednímu celku Serie A ze stadionu San Paolo, kde jsou doma například Hamšík, Insigne či Mertens, však námluvy neskončí. Dalším zájemcem má být Arsenal Londýn, který v současnosti disponuje tandemem Čech - Ospina. Jenže co nevidět přijde ke Kanonýrům nový manažer a všechny dosavadní pořádky skončí, znáte to...

Kdo však bude šestinásobného reprezentanta našich západních sousedů opravdu chtít, ten ho bude muset vykoupit ze smlouvy. Výstupní klauzule je stanovena na 25 milionů eur.