Sigma už nechce být sesazena z bronzové pozice. Makáme dál, burcuje Jemelka

Sigma už nechce být sesazena z bronzové pozice. Makáme dál, burcuje Jemelka

Dvaadvacetiletý olomoucký stoper Václav Jemelka, který má patřit k letním cílům Sparty, se snaží zapomenout na nevydařené vystoupení proti vršovickým Klokanům, proti nimž si vstřelil vlastní gól.

Jeho hanácký zaměstnavatel si stále drží velmi lichotivou třetí příčku, ovšem náskok se zmenšil a čtvrtý Jablonec i pátá Sparta jsou na dostřel...

"My makáme dál. Teď jedeme do Zlína, tam budeme chtít vyhrát. Potom si to rozdáme na Spartě. A doma to snad zakončíme také výhrou. Uvidíme, jak se nám to podaří," pronesl na webu sigmafotbal.cz mladý zadák.

Ještě před atraktivním střetem se Spartou na Letné narazí olomoucký soubor na Ševce. "Jsou před námi dva venkovní zápasy. Teď potřebujeme vyhrát ve Zlíně. Pořád jsme v uvozovkách komfortní situaci. Tam, kde jsme chtěli být. Máme to ve svých rukou a neskládáme zbraně," uvedl trenér Václav Jílek po jednobodovém zisku z posledního kola.

Dvanáctí Ševci však stále nejsou zachráněni a určitě se po sobotě nebudou chtít propadnout ještě níže. Tím spíše, že ve dvou ze tří duelů se představí před domácím publikem na zlínské Letné.

"Nálada není bůhví jak radostná, ale neupadáme do nějaké schízy. Víme, že to pořád máme ve svých rukou a pořád před sebou máme tři kola, ve kterých potřebujeme nějakým způsobem uhrát tři body. Víme, že to bude ještě hodně těžké, ale dáme do toho všechno, aby se ve Zlíně liga zachránila," zakončil kapitán Petrželova mužstva Petr Jiráček.