Exotiky už asi bylo dost. Povede Ivan Hašek Slovan Bratislava?

VÍME PRVNÍ

Bývalý československý internacionál, úspěšný trenér a také expředseda FAČR Ivan Hašek by se podle informací efotbalu.cz mohl stát novým hlavním koučem Slovanu Bratislava. Podle zpráv slovenských médií by totiž měl v této funkci skončit dosavadní trenér „belasých“ Martin Ševela. 

Exotiky už asi bylo dost. Povede Ivan Hašek Slovan Bratislava?

. Ivan Hašek navštívil sobotní ligový duel Slovanu v Dunajské Stredě (1:0 pro Bratislavany) v doprovodu majitele bratislavského celku Ivana Kmotríka.

Hašek je momentálně volný, protože v listopadu 2017 po šesti zápasech spolu se svým asistentem Luďkem Klusáčkem předčasně ukončil své angažmá ve Spojených arabských emirátech v klub Emirates Club.

Druhý Slovan Bratislava kolo před koncem slovenské nejvyšší soutěže ztrácí na již mistrovský Spartak Trnava osm bodů, na třetí Dunajskou Stredu má náskok dvou bodů a na čtvrtou Žilinou tří bodů. V této sezoně navíc vyhrál Slovenský pohár.

Ivan Hašek by se stal v posledních letech dalším trenérem Slovanu Bratislava, který dříve vedl pražskou Spartu – po DušanuUhrinovi straším, Františku Strakovi či Jozefu Chovancovi s Horstem Sieglem.

Ve Slovanu úspěšně působil i současný hlavní kouč českého národního týmu a bývalý trenér Slavie Karel Jarolím, který se slovanisty v roce 2011 získal po spanilé jarní jízdě slovenský mistrovský titul.