Tohle se Messimu líbit nebude. Barcelona údajně nabídne do Premier League Suáreze

Barcelona má být letos v létě ochotna naslouchat nabídkám na dlouholetého uruguayského reprezentanta Luise Suáreze, který dorazil na katalánský Camp Nou po mistrovství světa v roce 2014.

Tohle se Messimu líbit nebude. Barcelona údajně nabídne do Premier League Suáreze

Diario Gol hlásí, že se vedení čerstvého šampiona LaLigy rozhodlo prodat někdejší eso Ajaxu, Groningenu či Liverpoolu kvůli smlouvě, kterou přichystalo pro úderný článek Atlétika Madrid Antoine Griezmanna.

Onen krok se nelíbí Lionelovi Messimu, který má k jednatřicetiletému Suárezovi blízko. Představitelé Barcelony jsou však přesvědčeni, že pokud za svůj francouzský cíl z Wanda Metropolitano vysází 100 milionů eur, tak bude muset hrát.

Když budeme předpokládat také odchod dalšího žolíka Paca Alcácera, jistá šance pro krajana Cavaniho, Godína a spol. by byla skrz dalšího a o mnoho let mladšího útočníka Ousmane Dembélého, což znamená, že by byl ofenzivní volbou číslo 3.

Momentálně neexistují na jeho osobu žádné konkrétní nabídky, ale největší evropské kluby budou kanonýrovu dostupnost upozorněny. Současný ostřílený svěřenec kouče Ernesta Valverdeho, který nasázel za čtyři roky ve španělské lize 110 branek, by se údajně líbil jak Chelsea, tak Manchesteru City. Jeho agentem je ostatně Pere Guardiola, čili bratr manažera Citizens Josepa Guardioly.