Přijde Arsenal o ligovou dvojku? Čechův náhradník uvažuje o gigantovi mimo Evropu...

Přijde Arsenal o ligovou dvojku? Čechův náhradník uvažuje o gigantovi mimo Evropu...

Devětadvacetiletý reprezentant Kolumbie David Ospina, jenž odchytal v Premier League za poslední čtyři roky pouze 29 utkání, zvažuje své možnosti pro nadcházející soutěžní ročník 2018/2019. 

Někdejší strážce svatyně Atlética Nacional či Nice, jehož si svého času pořídili londýnští Kanonýři za 4 miliony eur, na Emirates Stadium nechytá pravidelně (byť zasáhl v letošní sezoně až do 21 utkání) na úkor zkušenějšího Petra Čecha a zatím není jasné, jak se může jeho situace změnit s novým manažerem.

Samotný brankář by možná mohl vyslyšet argentinské vábení - vážný zájem má ukazovat tamní čerstvý ligový šampion Boca Juniors, který zaměstnává například Carlose Téveze.

Kolega Aubameyanga, Wilsherea, Koscielnyho a spol. uvedl pro Antenu následující: "Vždcky existovaly spekulace o mém příchodu do Boky Juniors. Lidé o této možnosti mluvili již v době, kdy jsem ještě působil v Kolumbii," přiznal Ospina.

"V současné době se mi líbí život v Londýně. Ale Boca je je jeden z největších klubů nejen v Jížní Americe, ale i na světě. A kvůli posílení takového klubu si je třeba nechat dveře otevřené," pokračoval poctěný Ospina, jemuž se povedlo pět odchytaných duelů v letošní Premier League přetavit ve dvě čistá konta proti Huddersfieldu a Stoke City.