Možnou novou letní akvizici londýnských Kanonýrů hledejte v Ligue1...

Možnou novou letní akvizici londýnských Kanonýrů hledejte v Ligue1...

Francouzský tým OGC Nice zůstane v příštím soutěžním ročníku bez evropských pohárů, což zřejmě ze stadionu Allianz Riviera odvane nejednu současnou oporu.

Kupříkladu v Premier League by mohl zakotvit šestadvacetiletý reprezentant Pobřeží slonoviny Jean-Michaël Seri, který by se mohl stát podle informací serveru lequipe.fr jednou z prvních letních posil londýnského Arsenalu.

Zmíněné médium uvádí, že v těsném kontaktu už je s šikovným středopolařem nevelkého vzrůstu ředitel fotbalových záležitostí u Kanonýrů Raul Sanllehi.

O žádaného borce, jenž v dobíhajícím období odehrál za Nice dvaačtyřicet soutěžních utkání, však uvažují také v kancelářích Chelsea a Manchesteru City.

Spoluhráč defenzivně laděného Brazilce Danteho či produktivního Itala Balotelliho, jenž si udělal jméno na Starém kontinentu díky angažmá v portugalském celku Pacos de Ferreira, dokončuje v zemi galského kohouta svůj třetí rok.

Letos (k tomuto datu dvě branky a šest asistencí) v Ligue 1 ale Serri až tak produktivní nebyl a minulá sezona se mu - alespoň z pohledu čísel - povedla lépe.

Při svém posledním přestupu stál nynější svěřenec švýcarského kouče Luciena Favreho milion eur, což samozřejmě nyní v žádném případě neplatí.