I Plzeň myslí na omlazení kádru. 6 ligových hráčů, které vedení Viktorie láká do Štruncových sadů?

Protože už není plzeňský kádr nejmladší a kvůli velmi pravděpodobné základní skupině Ligy mistrů bude program na západě Čech znovu nabitý, současný soubor trenéra Pavla Vrby bude třeba vhodně doplnit, rozšířit a hlavně posílit. Kdo všechno by tedy mohl v následujících týdnech zamířit do Štruncových sadů z konkurenčních ligových týmů? Server iSport.cz zmínil tato perspektivní jména mezi dvaadvaceti až pětadvaceti lety. Až na brankářskou pozici se mimochodem dotýkají všech postů...

I Plzeň myslí na omlazení kádru. 6 ligových hráčů, které vedení Viktorie láká do Štruncových sadů?

Jaroslav Zelený (obránce, 25 let)

Pracovitý odchovanec východočeských Votroků už si vyzkoušel nejvyšší tuzemskou soutěž na třech různých adresách. Kromě stadionu pod Lízátky ji zažil také na městském stadionu v Karviné a na severočeské Střelnici, kde je doma Jablonec.

Součástí zelenobílých barev je kolega Hanouska, Jovoviče, Chramosty, Trávníka a spol. od úvodu roku 2017 a dosud si za Jablonec, se kterým se letos podíval až do finále MOL Cupu, připsal 40 ligových vystoupení (v nynější sezoně však byla celá řada z nich z pozice střídajícího žolíka).

O dva roky starší Luděk Pernica už má s Viktorií podepsán kontrakt několik měsíců, nyní by mohla být řada na něm. Záležet bude na tom, zda si družina kouče Petra Rady vybojuje účast v evropských pohárech (zatím je tým čtvrtý o bod před Spartou) a také na tom, jak moc lukrativní bude plzeňská nabídka.