Látal neuspěl, tak sáhli po Maradonovi. Potká se se slavným Argenticem i Lička?

Sedmapadesátiletý autor "božské ruky" Diego Maradona má před sebou novou trenérskou výzvu. Slavného Argentince čeká angažmá v nejvyšší běloruské soutěži, kde se ujme tamního klubu Dinamo Brest (po sedmi kolech je osmý).

Látal neuspěl, tak sáhli po Maradonovi. Potká se se slavným Argenticem i Lička?

Někdejší kouč argentinského národního mužstva, které vedl například na jihoafrickém světovém šampionátu v roce 2010 (Messi a spol. se ale poroučeli ve čtvrtfinále), se ujme kormidla po mistrovství světa v Rusku.

Pokud na stadionu DASK Brestski pro více než 10 tisíc diváků dodrží tříletou smlouvu, na lavičce by měl sedět minimálně do června 2021.

Na lavičce Dinama, které má před sebou pohárový střet se suverénem BATE Borisov, mimochodem před časem skončil Radoslav Látal, který se poroučel již po čtyřech měsících. V roli asistenta však setrval Marcel Lička a je možné, že se mistra světa z roku 1986 na své běloruské misi dočká alespoň on.

Bývalá hvězda Neapole či barcelony zatím naposledy vedla ve Spojených arabských emirátech druholigový celek Al Fudžajra, se kterým se mu však nepovedl postup a po dubnovém vypršení kontraktu se na oné adrese rozloučil.

Pro Maradonu šlo na území S.A.E. již o druhou štaci. V minulosti trénoval také Al Wasl.