Balotelli na Stade Vélodrome za Payetem, Thauvinem a spol.? Jeho podmínkou je Liga mistrů

Sedmadvacetiletý italský střelec Mario Balotelli, který přetavil sedmatřicet letošních soutěžních startů ve 26 přesných zásahů, už působí v Nice druhým rokem a francouzská média mají za to, že to byla v mužstvu OGC také poslední sezona.

Balotelli na Stade Vélodrome za Payetem, Thauvinem a spol.? Jeho podmínkou je Liga mistrů

Dvouletá smlouva s aktuálně šestým celkem tabulky se totiž chýlí ke konci a sám jeho agent znovu mluvil o angažmá ve velkoklubu, s tím, že předešlý zájemce Fiorentina by nebyl schopen splnit finanční požadavky.

Ligue 1 by však bývalý hráč Interu, Manchesteru City, Liverpoolu či AC Milán vůbec opouštět nemusel. Podle všeho už se totiž dohodl na osobních podmínkách s Olympiquem Marseille, který vede exřímský kouč Rudi Garcia.

Důležitým faktorem pro přesun však bude pro desetinásobného šampiona ze země galského kohouta účast v příštím ročníku Ligy mistrů, která produktivního "Super Maria" opětovně láká.

Šance pro Olympique, který zaměstnává borce jako Mandanda, Rolando, Thauvin, Payet či Luiz Gustavo, jsou dvě - když porazí ve finále Evropské ligy Atlético, kvalifikuje se přímo do základní skupiny nejprestižnější evropské soutěže.

Naděje navíc stále žije i přes domácí soutěž - v posledním kole by však musel ambiciózní klub ze Stade Vélodrome poskočit ze současné čtvrté na třetí pozici. Rozhodne o tom jeho domácí zápas s Amiens a duel Lyonu právě s Nice.